Līgo naktī papardes ziedu meklēt – nelaimi sasaukt, brīdina astrologs

Līgo

23. un 24.jūnija kalendārie Jāņi noritēs Mēness cikla enerģētiski smagnējā 19. Mēness dienā, kas Līgo naktī liedz papardes zieda meklējumus, gaļas un alkohola lietošanu, kā arī paredz kļūmīgas situācijas un pat nelaimes, brīdina sertificēts astrologs Kristaps Baņķis.

Līdz ar Saules ieiešanu Vēža zīmē 21.jūnijā plkst. 1:34 sākas vasara. Kristaps Baņķis iesaka lustīgi nosvinēt šo īpašo gadskārtu dienu. Reto gadu saulgrieži sakrīt ar Pilnmēness kulminācijas svētkiem, tādēļ piepildīta tieši ar to Jāņu maģiju, kas aprakstīta tautas paražās.

«Īstie Jāņu svētki 21.jūnijā ir jāizmanto kā Laika Lūkas savas un tautas karmas uzlabošanai!» aicina Astrologi.lv veidotājs Kristaps Baņķis. Astrologs ilgus gadus vērojis dabas cikla un kalendāro Jāņu sakritības un secinājis, ka harmoniskāki teju vienmēr bijuši īstie saulgrieži, turpretim 23.jūnijs un 24.jūnijs retu reizi varējis palepoties ar labvēlīgu planētu stāvokli vai Mēness cikla enerģētiku.

Līdzīgi nelāga enerģētika esot arī šāgada Jāņiem.

Līgo vakara pasākumi labvēlīgi vien līdz pusnaktij

“Pēcāk sākas un līdz pat 25.jūnija pl. 0:15 ilgst kaitnieciski provokatīvā 19. Mēness diena. Viena no trim Mēness dienām, kas paģērē mērenību, pretošanos kārdinājumiem un neizdabāšanu baudām.

Visīstākās “tarakānu” dzīres, tādēļ svētīgi ir maksimāli ierobežot papardes zieda meklējumus, jo partnerim varam nodot tikai sevī uzkrātos sārņus.

Arī gaļas ēšana un alkohola lietošana pazemina imunitāti un piesārņo enerģiju, par ko vēlāk dārgi būs jāmaksā. Vajadzēs iztikt ar sieru vien…”, norāda astrologs.

Svētku turpinājumā Mēness kalendārs iesaka doties ārpus mājām un uzvilkt kādu lustīgu ziņģi. Tomēr uzmanībai jābūt pirmajā vietā, jo, kā norāda astrologs, 24.jūnija dienas viducī un vakarā sagaidāma Mēness spriedze ar kareivīgo un ātri uzliesmojošo Marsu.

“Nepiemērots laiks miermīlīgām ģimeniskām svinībām. Var apdedzināties visās nozīmēs. Un ēdiens var ātri sabojāties. Šķindēs trauki. Iedzērušos vilks uz kašķi un kautiņiem. Pastiprinās negadījumu risks uz ceļiem un pie ūdeņiem,” brīdina astrologs.

Par laimi, 25.jūnijs esot vislabākā kalendāro Jāņu diena, kad var atgūt zaudēto. Tā pēc Saules un Mēness kalendāra ļauj gan izbaudīt svētlaimi, gan tradīcijās laimē diet. “Tiesa, daudzi tā atlaidīs bremzes, ka nebijušas sajūtas piedzīvos pirmoreiz mūžā,” nosmej astrologs, piebilstot, ka sestdienu un svētdienu kā vienas no veiksmīgākajām jūnija dienām nevajadzētu notrallināt, bet izmantot svarīgiem veikumiem.

 

Astrologa padomi Vasaras Saulgriežu sagaidīšanai

“Pastiprinošais papildu efekts Jāņiem nāk no pilnmēness klātbūtnes, kas kulminē 20.jūnijā pl. 14:02. Tiesa, 20.jūnija vakarā nervus patirpinās planētu spriedze, tādēļ vasaras sākumu gaidot, jātur sevi grožos, lai vasaras startu nesagandētu ar emociju šalti vai atsalumu pret tuviniekiem. Šo iemeslu dēļ pašu fāžu maiņas dienu velta sagatavošanās darbiem, lai 21.jūnija saulgriežu dienu apvienotu ar Pilnmēness svētkiem, veltot Jāņu rituāliem.

Ieteicamas dažnedažādiem maģiskās nodarbes, tajā skaitā čeku dedzināšana.

Arī Jāņos raksturīgā izēšanās šajās dienās nekaitēs organismam un nepieaudzēs lieko svaru, mierina astrologs.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: astrologi.lv

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz