Līdz nāvei nomocīts gulbis viena selfija dēļ

gulbis

Lai uzņemtu iespaidīgu selfiju, kāda bulgāru tūriste ezera krastā Maķedonijā līdz nāvei nomocījusi gulbi — vispirms izmežģījusi putnam spārnu, bet pēc tam atstājusi to nomirt.

Notikušais šokējis aculieciniekus, kas tobrīd atradušies notikuma vietā, vēsta izdevums The Sun.

gulbis

Tūriste saķērusi vienu no gulbjiem, kas peldējis Maķedonijas ūdenstilpnē, aiz spārna un vilkusi putnu krastā, lai kopā ar to nofotografētos.

Gulbi notvert bija viegli, jo šajā vietā graciozie putni pie cilvēku klātbūtnes ir pieraduši un nebaidās. Tomēr sajutis kaut ko nelāgu, gulbis sācis izmisīgi pretoties, bet varmācīgā meiča tikai stiprāk satvēra nabaga putna spārnu.

Tūriste garāmgājējiem smaidīja, pamanījusi pret sevi vērstus fotoaparātus. Kad arī pati bija uzņēmusi selfiju, jauniete gulbi pameta turpat krastā. Kādu brīdi gulbis vēl agonijā raustījās, kamēr norima un aculieciniekiem bijis skaidrs, ka putns ir miris.

Incidents radīja plašu rezonansi sabiedrībā, norāda vietējais izdevums Macedonia Online. Vienlīdz šokējoša ir klātesošo neiejaukšanās, lai novērstu vardarbību pret putnu.

Jāpiebilst, ka pēdējā laikā šis nav vienīgais gadījums, kad viena selfija dēļ tiek nogalināts dzīvnieks. Nesen atpūtnieki Argentīnā līdz nāvei nomocīja delfīnu mazuli, cenšoties uzņemt pēc iespējas iespaidīgākas pašbildes.

 

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: The Sun

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Līdz nāvei nomocīts gulbis viena selfija dēļ"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
kkk
kkk

Slimie cilvēki!

wpDiscuz