Lelles, kas maksā tikpat, cik automašīna

Lelles Starptautiskajā leļļu salonā Maskavā aplūkot nāk daudzi. Taču tikai apskatīt un patīksmināties, jo atļauties tās nopirkt var tikai retais. Tās maksā tikpat, cik dažs labs automobilis.

Brīnišķais mirdzums leļļu acīs rada sajūtu, ka tūlīt, tūlīt tās samirkšķināsies. Mežģīņu kleitas un zīdainās matu cirtas – viss izskatās tik ļoti dzīvs, ka aizraujas elpa.

Tās ir lelles. Taču ne rotaļlietas, jo krievu mākslinieka Mihaila Zaikova roku darinājumi maksā brangu naudu.  Mihails Zaikovs dzīvo un savas lelles rada Krasnodarā, Krievijā. Katras darināšanai ir nepieciešams vismaz mēnesis, gadā „piedzimst” tikai divpadsmit. Burvīgās būtnes ir kustīgas – tās var nosēdināt vai rokām piedot žestus, un lai arī ļoti dārgas, tās ir ļoti  pieprasītas.

Iedvesmu leļļu tēliem Zaikovs smeļas vēsturē. Tās nav tikai apbrīnojamas, bet ataino kādu tēlu, piemēram, sievietes no cara ģimenes.

Ir satraucoši turēt rokās Zaiceva darinājumus un lūkoties to sejā. Šķiet, ka tūlīt, tūlīt tās atdzīvosies, pasmaidīs un sāks runāt.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Instagram

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz