Latvijas skaistumkopšanas speciālistus augsti vērtē pasaulē

anita-igors

Latvija ir mazs punktiņš lielajā pasaules kartē, taču mūsu valsts skaistumkopšanas speciālisti tiek augstu vērtēti visā plašajā pasaulē. Igors Popovs, par kuru rakstījām jau iepriekš, būs skaistumkonkursa „Miss Universe” oficiālais stilists.

Savukārt   – galvas ādas un matu kopšanas speciāliste Anita Mētra dalīsies ar zināšanām Estētiskās kosmetoloģijas dermatoloģiskā konferencē profesionāļiem un nozares iesācējiem, kuru piedāvā PROF COSMETICS (sk. zemāk).

Anita Mētra ir galvas ādas un matu kopšanas speciāliste – friziere ar vairāk kā 15 gadu pieredzi. Šobrīd speciāliste apgūst trihologa specialitāti “The College of Trichology” Londonā.

Konsultē par pareizu galvas ādas un matu kopšanu, matu izkrišanas iemesliem, pareizu vitamīnu un uztura bagātinātāju izvēli un to lietošanu kā arī iesaka labāko risinājumu problēmas ārstēšanai. Konsultācijas laikā notiek galvas ādas un mata apskate – trihoskopija.

Trihoskopija ir neinvazīva procedūra, kuras laikā speciālists ar speciālas tehnoloģijas palīdzību apskata galvas ādu un matu stiebra kvalitāti visā tā garumā (trihoskops palīdz noteikt mata stiebra iedzimtus un iegūtus defektus 20-100x palielinājumā), kā arī apseko galvas ādas stāvokli. Ja arī jūs vēlaties pieteikties uz konsultāciju – telefona nr: +37125411126, adrese A. Čaka iela 33.

anita
Anita Mētra

Abi skaistumkopšanas jomas speciālisti nav tikai prasmīgi sava aroda pratēji, bet arī labi draugi un lieliski, atraktīvi cilvēki ikdienā.

Arī par Igora Popova prasmēm šaubu nav – viņš ir iecienīts slavenību  frizieris-stilists. Un kā nu ne, viņa kontā ir  diplomi Vidal Sassoon Academy (Londona), Tony&Guy Academy (Milāna, Londona), High Fashion Look designer, u.c. Piedalījies tādos slavenos pasaules mēroga pasākumos, kā Fashion Week Milan, Top stylist of Miss Universe 2012 Las Vegas (ASV) un Moscow 2013 (Krievija) u.c. Popovs ir
salonu Ambassade de la Beaute (Rīga), Franck Provost (Dubaja) top stilists, Farouk Systems Academy treneris, Europien Farouk Systems radošās komandas dalībnieks Top fashion shows ietvaros.

igors11
Igors Popovs

Un nupat Igors Popovs sniedzis interviju Latvijas Radio 4 raidījumam „Aleksandra studija”, kurā stāsta par pasaules mēroga skaistumkonkursu aizkulisēm. Klausīties ir interesanti – viņš „pazīst drēbi”. Interesanti, ka savulaik pasaules skaistāko meiteņu konkursā Igora boss ir bijis  tagadējais Amerikas Savienoto valstu prezidents Donalds Tramps. Interviju var noklausīties, spiežot ŠEIT.

Un pēc tam lasiet, ko par savu brīvā laika pavadīšanu un dzīves stilu Igors Popovs savulaik stāstīja intervijā Puaro.lv.

Tas, ka Latvijas skaistumkopšanas nozares speciālisti ir pieprasīti visā pasaulē, nav nekāds brīnums. Šie sava aroda pratēji neguļ uz lauriem, aprobežojoties tikai ar to, ko prot. Viņi izglītojas, pārņemot labāko un apgūstot jaunas tehnoloģijas.

Tā, piemēram, estētiskās kosmetoloģijas profesionāļi un nozares iesācēji 26. martā aicināti apmeklēt PROF COSMETICS piedāvāto konferenci.

konference

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz