Kur dzīvo ASV prezidents: Trampa simts miljonu penthauss zeltā un briljantos

Trampa penthauss

Jaunievēlētais Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps pavisam drīz pārcelsies uz Balto namu. Tāpēc ir interesanti paraudzīties uz Amerikas pirmā pāra ģimenes ligzdiņu, kurā viņi mitinās šobrīd.

Turieties pie krēsla – Trampa simts miljonu penthauss savā greznībā liek aizrauties elpai.

.

trampa penthauss

.

Trampa 24 karātu zeltā un briljantos mirdzošā ģimenes ligzdiņa atrodas triju stāvu penthausā Trampa torņa (Trump Tower) 66. stāvā. No plašajiem logiem paveras skats uz Centrālparku.

.

Trampa penthauss

.

trampa-simts-miljonu-penthauss-11

.

Jau pie sliekšņa ir saprotams, ka šeit dzīvo pasaules varenie: durvis dekorētas ar 24 karātu zeltu un inkrustētas ar dimantiem. Plašajā viesistabā ar milzīgajiem logiem – Ludviga XIV laikmeta stila mēbeles ar kokgrebumiem un apzeltītiem elementiem. Starp krēsliem – zelta grieķu mīlas dievu skulptūras. Interjers īstena klasicisma garā.

.

Trampa penthauss

.

Šķīvji, griesti, lustras, vāzes, mēbeles – viss inkrustēts zeltā, bet ieejas durvīs mirdz iestrādāti briljanti. Marmora grīdas un sienas, bet uz griestiem – gleznotāja otas radītas grieķu mitoloģijas ainiņas. Mēbeles veidotas Ludviga XIV laikmeta stilā. Daudz antikvāru priekšmetu.

trampa penthauss

trampa-simts-miljonu-penthauss-14

Trampa penthauss

Trampu pāris lielā godā tur ģimenes vērtības. Līdzās Apolona un Auroras attēliem, sienas rotā Donalda tēva Freda Trampa portrets, kurā viņš redzams bērnu pulciņa vidū. Tēva fotogrāfijai vieta ierādīta arī uz stiklotā galdiņa hallē. Arī kāds cits galds pilnībā aizņemts ar Donalda, Melānijas un abu dēla fotogrāfijām.

.

trampa-penthauss

Trampa penthauss

Arī ēdamzāle, tāpat kā viesistaba, mirdz greznībā. Mēbeles ar kokgrebumiem, antīki pulksteņi, apzeltītas tasītes, glāzes ar zelta maliņām — it viss šeit liecina par saimnieku turību un varenību.

 trampa-penthauss1

trampa-penthauss2

trampa-penthauss3

Arī Donalda Trampa sievas Melānijas darbistabas interjers „tur latiņu”. Galds, dīvāns un spogulis – baroka laikmeta labākajās tradīcijās.

trampa-penthauss4

Uz dīvāna atvērta guļ dārglietu lādīte ar zīmola Louis Vuitton rotaslietām. Uz galda līdzās neskaitāmiem pompoziem aksesuāriem – vāze ar krāsainiem zīmuļiem. Darbistabu romantisku dara zelta statuete un Renuāra gleznas reprodukcija.

Trampa penthauss

Trampa simts miljonu vērto penthausu iekārtojis amerikāņu interjera dizaineris Andželo Donija, kuru dēvē par savas jomas Senlorānu.  „Izskatās, ka iedvesma gūta no Versaļas pils,” secina Daily Mail. 

trampa-penthauss6

Trampa penthauss

Mediji īpaši akcentē 15 000 USD vērto grāmatu un miljardiera desmit gadus vecā dēlēna rotaļu mašīnīti – Mersedesu ar personalizētu numuru.

Turieties pie krēsla, jo Trampa kunga simts miljonu vērtais penthauss vārda tiešā nozīmē ir no zelta. Zemāk – daiļrunīgi foto no Daily Mail.

trampa penthauss

Trampa penthauss

trampa-simts-miljonu-penthauss-05

Trampa penthauss

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz