Krāsotas lūpas vīrietim – jauna modes tendence?

Atrast robežu starp sievišķo un vīrišķo mūsdienās kļūst aizvien sarežģītāk. Sievietes veido veiksmīgu karjeru izteikti vīrišķīgās profesijās, savukārt vīrieši lieliski tiek galā ar tā dēvētajiem sieviešu darbiem. Sievietes aizvien biežāk tērpjas biksēs un sporta apavos, savukārt vīriešu ūziņas kļūst aizvien piegulošākas. Sievietes krāso lūpas, un nu arī vīriešiem ir krāsotas lūpas. Tiesa gan, jaunā modes tendence „bārdainis + lūpukrāsa” līdzcilvēkos raisa neviennozīmīgu reakciju.

Pirms pāris dienām populārā kosmētikas zīmola Obsessive Compulsive Cosmetics lapas sociālajos tīklos burtiski dega zilās  komentāru un diskusiju liesmās. Sprādzienam līdzīgu reakciju radīja ne jau jaunā ekstravaganto toņu lūpu krāsu kolekcija, bet gan modeļi, kas to prezentēja. Erotiski savilkt čokurā krāsotas lūpas fotosesijā bija uzaicināti bārdaiņi, ierasto skaisto meiteņu vietā.

Un šķiet, ka reklāmas kampaņai bija daudz lielāks efekts, nekā gaidīts. Komentētāji sociālajos tīklos gandrīz pārgrauza viens otram rīkli, aizstāvot savu viedokli: vieni šādu uzdrīkstēšanos atzina par ļoti drosmīgu un priecājās par vēl vienu soli uz priekšu dzimumu līdztiesībā, citiem vīriešu krāsotās lūpas radīja nelabu dūšu un viņi kategoriski pieprasīja lūpu krāsošanu atstāt sieviešu arsenālā; mērenāka temperamenta cilvēki vienkārši novērtēja reklāmas kampaņas kreativitāti un dzīvoja tālāk savu dzīvi.

Interesanti, ka kosmētikas zīmola Obsessive Compulsive Cosmetics lūpu krāsas arī 2011. gadā reklamēja vīriešu kārtas modeļi. Taču toreiz tie bija gludi skuvušies puiši un tāda sabiedrības viedokļu eksplozija nenotika. Turpretī šoreiz var sākt runāt par jaunas modes tendences pirmajiem iedīgļiem.

Un ko par šo jauno tendenci domājat jūs? Rakstiet komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz