Korejietis tirgo ceptas vistas ar „Louis Vuitton” logotipu

ceptas vistas

Tiesa Dienvidkorejā nolēmusi sodīt ar naudas sodu uzņēmēju, kurš savā ieskrietuvē tirgoja ceptas vistas „Louis Vuitton”, vēsta Shanghai Daily.

ceptas vistas

Apsviedīgais ceptu vistu pārdevējs Kims savai ātrās ēdināšanas iestādei devis tādu pašu nosaukumu kā franču modes namam, piekabinot galā „vistu” – „Louis Vuiton Dak”. Vārds “tongdak” korejiešu valodā nozīmē „vista”.

 

ceptas vistas

Arī kastītes, kurās asprātis iesaiņo ceptas vistas līdzņemšanai, rotā uzņēmuma logotips, kas ļoti atgādina „Louis Vuitton” preču zīmi.

Franču modes nams jau pērnā gada septembrī iesniedza tiesā prasību par kaitējuma nodarīšanu zīmola imidžam, jo sākotnēji ceptu vistu bodītes nosaukums bija identisks „Louis Vuitton”. Pēc LV prasības iesniegšanas korejietis sava uzņēmuma nosaukumu mainīja uz tagadējo, taču tik un tā tiesa piesprieda viņam maksāt soda naudu.

Tiesa lēma, ka tagadējais ēstuves nosaukums tik un tā ir ļoti līdzīgs franču modes nama zīmolam „Louis Vuitton” un pārkāpj tā tiesības, tāpēc Kimam ir jāsamaksā soda nauda 14,5 miljoni vonu (apmēram 12,5 tūkstoši USD) apmērā.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Shanghai Daily

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz