Ko, pie velna, viņa ar sevi dara?! Šārona Stouna (59) bikini

sarona-stouna-3

Ieraugot šo fotogrāfiju, kuru slavenā Holivudas aktrise Šārona Stouna publicējusi Instagram, vairumam sieviešu, visticamāk, pierē nevilšus ievelkas raižu grumba – kā, pie velna, tas viņai izdodas?! Šķiet, ka laiks ir apstājies – filmas „Pamatinstinkts” galvenās lomas atveidotāja kārtējo reizi ir apliecinājusi, ka ne jau velti tiek dēvēta par erotisko kino ainu superzvaigzni.

 

Šārona StounaIt’s so hot today! #summer16 #staycool

 

59 gadus vecā Šārona Stouna nofotografēta brīdī, kad tērpusies bikini stāv līdz ceļiem baseina ūdenī. Ar slapjiem matiem, bez meikapa un pat bez kinodīvām tik ierastajām tumšajām saulesbrillēm uz deguna – var nojaust, ka viņa tik tikko peldējusies.

– Karsts šodien, – teic Šerona.

“O, jā!” – atbildēdams noelso Instagam’s, – “Ļoti karsts!” Simtiem aktrises pielūdzēju sajūsmināti raksta komentārus zem foto, neskopodamies ar cildinošiem un mīlestības pilniem komplimentiem. Un ne velti – Stouna izskatās fantastiski!

Atcerēsimies, ka tikai pirms diviem gadiem Šārona Stouna (toreiz viņai bija 57) fotografējās žurnālam  Harper’s Bazaar pilnīgi kaila . Tolaik Stouna atzinās, ka savos brieduma gados jūtoties daudz pašpārliecinātāka nekā filmas „Pamatinstinkts” uzņemšanas laikā.

„Es zinu, ka mana pēcpuse ir ļengana, taču es pat nemēģinu izlikties par visskaistāko visā pasaulē,” -Šārona stāstīja intervijā, kas sekoja viņas „kailajai” fotosesijai. „Kādā brīdī tu uzdod sev jautājumu – bet kur tad īsti slēpjas seksualitāte? Man šķiet, ka ne jau krūšu izmērā. Seksīgi ir gūt baudu no dzīves un mīlēt sevi tik ļoti, lai spētu iemīlēt vēl kādu citu.”

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Instagram

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz