Ķiploks: brīnumdakteris, kas paildzina jaunību

ķiploks

Ķiploks – pasaules pavāru atzīts garšas uzlabotājs, ir arī īsts brīnumdakteris, kas ne tikai stiprina, bet arī ārstē.

Visi grib ilgi dzīvot, bet neviens negrib būt vecs. Tāpat visi grib būt veseli, bet ne visi vēlas dzīvot veselīgi, aizbildinoties: “man tas ir par dārgu” vai “man tam nav laika”. Taču vai esat paskaitījuši, cik daudz laika un naudas izlietojam ārstu apmeklējumiem un medikamentiem?

Nostiprināt un uzlabot savu veselību ir mūsu pašu spēkos, turklāt ar pavisam vienkāršiem līdzekļiem. Viens no tādiem ir ķiploks, kas atrodams teju ikvienā virtuvē. Ar tā palīdzību iespējams stiprināt imūnsistēmu un attīrīt asinsvadus. Tas pozitīvi ietekmē organismu, izskalo no asinsvadiem nogulsnes, dara tos elastīgus, lokanus, līdz ar to ārstē asinsvadu slimības, izzūd ateroskleroze, attālinās infarkta un paralīzes risks, galvassāpes, kā arī samazinās un izzūd varikozās vēnas uz kājām.

Ķiploks ir bagāts minerālvielām: tas satur kalciju, fosforu, sēru, jodu un varu – vielas, kas cilvēku pasargā no brakšķošiem kauliem. Un lai jūs nebaida ķiploks brokastīs. Specifisko smaku lieliski neitralizē glāze piena, siera šķēle vai kafijas pupiņu sakošļāšana.

 

Ķiploku uzlieve

ķiploks

350 g notīrītu ķiploku sarīvē uz smalkās rīves vai saspiež speciālajā ķiploku spiednē. Iegūto putriņu iepilda stikla traukā, uzliek vāku un ļauj nostāvēties. Vēlāk no šīs masas atdala 2300 g šķidrākās un sulīgākās daļas, ielej 0,5 l burkā un uzlej 200 ml tīra medicīniskā spirta (nevis spirta aizvietotājus!). Burku stingri aizvāko un noliek vēsumā (bet ne ledusskapī!). Pēc 10 dienām šķidrumu izkāš caur stingru lina audumu, un liek nostāvēties vēl divas trīs dienas.

Iegūto mikstūru lieto pēc šādas shēmas:

1.diena: brokastīs 1 pile, pusdienās 2 piles, vakariņās 3 piles;

2.diena: attiecīgi 4 piles, 5 piles, 6 piles;

3.diena: 7 piles; 8 piles, 9 piles;

4.diena: 10 piles, 11 piles, 12 piles;

5.diena: 13 piles, 14 piles, 15 piles;

6.diena: 15 piles; 15 piles, 15 piles.

Sākot ar 7.dienu, analogā veidā dozu samazināt, katrā reizē pa vienai pilei, un tā līdz sākuma stadijai. Pēc tam ciklu atkārto, līdz uzlējums izlietots. Vislabāk lietot attiecīgo pilienu skaitu, pievienojot skābpiena produktam (kefīram, rūgušpienam, utt.) un to vienkārši izdzert.

Šo paņēmienu nevajadzētu atkārtot biežāk kā reizi trijos gados.

 

Ķiploks un citrons

ķiploks

Ne mazāk efektīvs ķiploku un citrona dzēriens. Vienu citronu (ar visu iekšējo balto miziņu) samaļ vai sarīvē. Sasmalcina vienu ķiploka galviņu. Iegūto masu iepilda stikla vai porcelāna traukā un pievieno 600 ml ūdens. 3 – 4 dienas nostādina, tad izkāš. Dzer līdz 50 ml katru dienu tukšā dūšā.

 

Ķiploks un dzērvenes

Samaļ 400 g ķiploku un 1,5 l dzērveņu. To visu sajauc ar 600 g medus. Lieto divas līdz trīs reizes dienā pa vienai ēdamkarotei. Kursu atkārto divreiz gadā – rudenī un pavasarī.

 

Vēl vienkāršāks paņēmiens

Samaļ vienu ķiploka galviņu, pārlej ar viena citrona sulu un pievieno divas tējkarotes medus. Lieto pa vienai tējkarotei dienā.

 

Ķiploks jau kopš sendienām ir tautas medicīnas arsenālā, tad kāpēc gan nevaram to izmantot arī šodien?.. Lai stipra veselība!

 

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

 

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

2 Komentāri on "Ķiploks: brīnumdakteris, kas paildzina jaunību"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
:)
:)

… un vēl aizmirsies pierakstīt, ka lietot šos jaukumus var tikai tad, ja nav jāatrodas cilvēkos – smaka šaušalīga diemžēl.

KKK
KKK

Kā no 350 g iegūst 2300 g?

wpDiscuz