Kimas Kardašjanas krūtis ir pielīmētas ar “skoču” – atklāts ideālā dekoltē noslēpums

Kimas Kardašjanas

Salonu lauvenes un realitātes šovu zvaigznes Kimas Kardašjanas krūtis vienmēr ir raisījušas sajūsmu viņas pielūdzējos, jo  teju visos saviesīgos pasākumos viņa ierodas, ģērbusies tērpos ar bezdievīgi dziļu (reizēm pat ekstremālu) dekoltē. Dīvas apbrīnotāji ir nesaprašanā, kā šajos atklātajos tērpu izgriezumos turas Kimas Kardašjanas krūtis. Izrādās, viss ir pavisam vienkārši!

Kimas Kardašjanas krūtis

kimas-kardasjanas-krasno-krusu-noslepums-parasts-galdniecibas-skocs-03

35 gadus vecā skaistule beidzot atklājusi savu noslēpumu. Lai krāšņās krūtis neveltos ārā no dekoltē, Kimas Kardašjanas (Kim Kardashian) arsenālā ir slepens ierocis – parasta galdniecības līmlenta jeb „skočs”, ar kuru viņa savus jaukumus vienkārši pielīmē. Kā to izdarīt, viņa sīki un smalki skaidro savā blogā.

Kimas Kardašjanas krūtis

„Esmu izmēģinājusi dažādas līmlentas – sākot ar santehniķu „skoču”, līdz pat tādai, ko izmanto krāsotāji. Un sapratu, ka vislabākā ir līmlenta no tekstila. Tā tur krūtis vislabāk. Pirms to līmējiet, nelietojiet nekādus krēmus vai eļļas. Jā, un bruņojieties ar pacietību. Tā jums noderēs tad, kad ņemsiet līmlentu nost. Lai visu šo izdarītu, nāksies krietni papūlēties, bet tas ir tā vērts, ticiet man,” – savā blogā raksta Kima Kardašjana.

Kimas Kardašjanas krūtis

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Kimas Kardašjanas blogs

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz