Keita Mosa kļūst resnāka, būdama attiecībās ar 13 gadus jaunāku mīļāko

Keita Mosa

Slavenā topmodele Keita Mosa apceļo Brazīliju kopā ar savu 29 gadus jauno draugu Nikolaju fon Bismarku. Paparaci fotogrāfi atklājuši, ka viņa kļuvusi resnāka un vairs nerūpējas par savu izskatu.

Nevienam pat prātā nebija nācis, ka topmodele Keita Mosa galu galā kļūs tik ļoti pārņemta ar savu gados daudz jaunāko draugu. Modes pasaules zvaigzne un fotogrāfs Nikolajs fon Bismarks nokļuva paparaci zibspuldžu nagos Sanpaulu, kurp abi devušies izbaudīt atvaļinājumu. Kā stāsta aculiecinieki, pārītis, nepievēršot uzmanību nevienam sev apkārt, nekautrējies krist viens otra skavās un ļauties kvēliem skūpstiem turpat uz ielas, it nemaz neslēpjot maigās jūtas vienam pret otru.

Keita Mosa

„Keita ir pilnīgi pārņemta ar Nikolaju un cenšas visu savu brīvo laiku pavadīt kopā ar viņu,” paparaci pavēstījuši zinātāji. Ļaudis melš arī, ka fotogrāfs esot nobriedis pat bildināt savu mīļoto. Turklāt, neraugoties uz abu diezgan lielo gadu starpību – fon Bismarks ir 13 gadus jaunāks par Mosu  – jaunā vīrieša vecāki pret abu attiecībām neiebilstot.  Jāpiebilst, ka Nikolaja māte Debija fon Bismarka ir viena no tuvākajām Keitas draudzenēm, tāpēc droši var teikt, ka topmodeles mīļākais ir izaudzis viņas acu priekšā.

Taču ne visi ir sajūsmā par Keitas Mosas jaunajām attiecībām. Daži uzskata, ka Nikolajs ļoti slikti ietekmē Keitu: „Viņa ir pārstājusi rūpēties par sevi, viņai vairs neinteresē karjera, turklāt Keita pat ir iedzīvojusies pāris liekajos kilogramos, kas viņas profesijā nav pieļaujams,” – pukst viens no topmodeles paziņām, kurš vēlējies palikt anonīms.

 

Lottija Mossa
Lottija Mossa

Starp citu, Keitai Mosai patiešām būtu vērts „atgriezties uz pareizā ceļa”. Viņas 18 gadus jaunā māsa Lottija Mossa pavisam nopietni nolēmusi paspēkoties ar slaveno radinieci un piedalās visās iespējamās fotosesijās glancētajiem žurnāliem. Kaut kādā mērā viņai jau ir izdevies pārtrumpot vecāko māsu, kura savu pirmo kontraktu parakstīja, būdama 14 gadus jauna. Savukārt Lottija savas profesionālas modeles gaitas sāka jau 13 gadu vecumā.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: ELLE

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz