Karas Delavinjas visu laiku neveiksmīgākā TV intervija

Karas Delavinjas, topmodeles un tagad arī aktrises, debijas filma „Paper Towns” (“Papīra pilsētas”) ar šovbiznesa zvaigznes piedalīšanos tiek sparīgi reklamēta visur, kur vien iespējams. Kara Delavinja uzstājas kinolentes pirmizrādēs dažādās pasaules malās, pozē fotosesijās, runā preses konferencēs, kā arī sniedz intervijas masu medijiem.

karas-delavinjas-visu-laiku-neveiksmigaka-tv-intervija1

Karas Delavinjas runas dāvanas līdz šim nav likušas vilties – intervijās topmodele vienmēr ir pratusi izteikties, ņemot vērā ievērojamo pieredzi šovbiznesā. Taču katastrofa notika kādā īsā amerikāņu televīzijas rīta raidījuma „Good Day Sacramento” intervijā.

Pārpratumi sākās ar to, ka televīzijas žurnālists, nejauši vai apzināti, uzrunāja topmodeli nepareizā vārdā, nosaukdams viņu par Karlu. Turklāt raidījuma vadītāji bija izvēlējušies agresīvu intervijas formu un apbēra Delavinju ar jautājumu gūzmu par to, vai viņa vispār ir lasījusi grāmatu, pēc kuras motīviem uzņemta kinolente, vai kaut vai scenāriju filmai, kurā atveidoja galveno lomu, akcentējot TV skatītāju uzmanību uz to, ka topmodele izskatās apjukusi un nepārliecināta par sevi un pat piedāvāja Karai atgulties vai izdzert kādu enerģijas dzērienu.

Kara Delavinja patiešām izskatījās panīkusi, tomēr centās asprātīgi atbildēt uz žurnālistu jautājumiem un pat mēģināja jokot, taču trīs ētera žurnālisti neatļāva savam upurim bilst pat vārdu, un pēc tam vispār „izslēdza” Delavinju no ētera, turpinot apspriest tēmu savā starpā.

Kara Delavinja, nespēdama vairs paciest jezgu, kas pēc šīs intervijas tika sacelta sociālajos tīklos, publicēja savu viedokli par skandalozo situāciju mikroblogošanas vietnē Twitter.com: „Dažiem cilvēkiem vienkārši nav lemts saprast sarkasmu un britu humoru”.

Kā zināms, kinolente „Paper Town” ir pirmā filma, kurā Kara Delavinja atveidoja vienu no galvenajām lomām. Topmodele filmējusies arī agrāk, taču nenozīmīgās lomās.

https://www.youtube.com/watch?v=AOICSX_C8QQ

 

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar