Kāds alkohols atbilst katrai Zodiaka zīmei

alkohols un Zodiaks

Alkohols un Zodiaka zīmes: vienam šņabis, citam – kaut kas pavisam interesants…

Nav „labā” vai „sliktā” alkohola – visi vienādi kaitīgi, ja tiek lietoti pārmērīgos kvantumos. Toties ir reibinošās dziras, kas atbilst jūsu raksturam, turpretī citas – pilnīgi „garām”.

 

Auns — šņabis

Šņabis, kā zināms, ir ideāla dzira piedzīvojumu meklētājiem. Un Auni tādi ir. Turklāt šņabis iederas jebkurā situācijā un ir garants jautrai laika pavadīšanai. Cerēsim, ka bez policijas darbinieku līdzdalības.

 

Vērsis — alus

Vērši nemīl būt uzmanības centrā un ballītēs uz bāra letes nedejo. Šiem puišiem un meitenēm labāk iet pie sirds pasēdēšana pie alus kausa draugu bariņā. Tāpēc alus – ideāls līdzeklis, lai vakarpusē aizskalotu rūpju un raižu pilnu dienu.

 

Dvīņi — tekila

Dvīņiem ļoti patīk jautrības ar trakulīgām dejām. Kas var būt labāks, kā nedēļas izskaņā laisties neprātīgos dančos ? Bet tādām izdarībām labākais sabiedrotais ir tekila. Dvīņi aizraus sev līdzi naksnīgajās izklaidēs ikvienu savu draugu – mājās sēdētāju. Turklāt viņiem nenāk ne prātā domāt par iespējamām jautrību sekām. Tātad viņu dzēriens ir tekila, šaubu nav!

 

Vēzis — džins

Vēži ir slaveni ar savu temperamentu un biežām melanholijas lēkmēm. Džinam piemīt noslēpumaina burvība. Daži šo alkoholisko dzērienu necieš ne acu galā, citi turpretī izvēlas vienīgi to, taču džinu patiešām spēj novērtēt tikai retais.

Džins palīdz Vēžiem būt vienlaikus gan noslēpumainiem, gan ekstravagantiem. Turklāt tam ir izcila garša un tas patiešām dziedē sirdi un ķermeni. Ja netiek tempts dekalitriem, protams…

 

Lauva — sarkanvīns

Ak, Lauvas — harizmātiskie līderi un kompānijas dvēseles! Jums alkohola izvēle ir arīdzan prestiža jautājums. Un vīns, bez šaubām, ja tas ir izmeklēts (un Lauvas šajā jomā ir lietpratēji), var sniegt izcilu baudījumu.

Lauva ir pati harizmatiskākā zīme Zodiakā, un izvēlas labu vīnu, kas ne tikai liecina par viņu nevainojamo gaumi, bet arī par solīdo sociālo statusu.

 

Jaunava — baltvīns

Baltvīna pudele norāda uz to, ka cilvēks gatavojas tikties ar seniem draugiem, kuri vien otru pazīst kā savus piecus pirkstus. Kad draugi norunā satikties, visticamāk, vīna izvēli uztic Jaunavai. Un nekad neviens vēl nav sūdzējies, ka kaut kas ir salaists grīstē, jo jūs labi orientējaties šajā jomā.

Baltvīnu parasti izvēlas labi, līdzjūtīgi un maigas dabas cilvēki, kuriem patīk rūpēties par sev tuvajiem.

 

Svari — burbons

Seriāla „Mad Men” (Trakie vīrieši) galvenais tēls, reklāmas aģentūras radošais direktors Dons Dreipers pēc horoskopa bija Svari. Jo kā gan citādi lai izskaidro to, ka viņam garšoja burbons? Viskijs ir to cilvēku dzēriens, kuri savas lietas kārto bez drāmas un histērijas. Viņi nav sīkumu dēļ neraujas vaigu sviedros, un lai uzrāptos karjeras virsotnē, liek lietā savu šarmu.

Svari ir apdomīgi un saturīgi cilvēki, kuri prot likt lietā savas smadzenes. Viskijs ir līdzeklis, kas palīdz viņiem savākties un izskatīties pretenciozākiem.

 

Skorpions — Moonshine

Moonshine— amerikāņu paštecinātais, kura skaistais nosaukums nav cēlies no duļķaini bālganā nepietiekami destilētās dziras krāsas, bet gan tāpēc, ka to kādreiz mēdza brūvēt nakts aizsegā, spoži spīdot mēness sirpim.

Skorpioni — buntavnieki, sabiedriskā miera traucētāji. Un turklāt tāpēc, ka jūs esat saviem gadiem neatbilstoši gudri un dzīvē jums ir pašiem savi likumi, veikalā nopērkamais alkohols nav jūsu dzēriens. Jums noteikti patīk tecināt pašiem savu kandžu pēc tikai jums zināmas receptes, kuru nemitīgi papildināt un pilnīgojat.

 

Strēlnieks — šampānietis

Strēlniekiem ir lieliska gaume, un viņi reti skatās uz cenu. Un dodoties uz veikalu pēc šampānieša, visticamāk, ka viņiem sniegsies pēc pudeles, kas stāv augstākajā plauktā.

Un kāds tur brīnums: ja reiz bendēt savu veselību, tad tikai ar pašu labāko!

 

Mežāzis — skotu viskijs

Mežāžiem nav labāka dzēriena, kā vecais labais skotu viskijs (nu, varbūt arī īru nav smādējams). Viņi labi orientējas alkoholisko dzērienu markās, augstā vērtē tur to kvalitāti un dziras „vecumu”.

Mežāzis nesteidzas. Viņš zina: lai iegūtu labāko, dažreiz ir mazliet jāpagaida.

Skotu viskijs vēl vairāk akcentē viņu nosvērto dabu, prasmi redzēt tālāk par savu degungalu un neatlaidību.

 

Ūdensvīrs — vīns tetrapakā

Ūdensvīrs ir īstens hipijs. Viņš nekad „necepsies” par cenu, prestižu vai, lai dies pasarg’, sociālo statusu. Pērk pašu lētāko un „smeķīgāko”. Tas pieder pie tēla, tā teikt…

 

Zivis — absints

Zivis ir Zodiaka zīme, kurā dzimušajiem cilvēkiem piemīt radošums un emocionalitāte. Tie ir cilvēki, kuriem nepieciešama iedvesma un īstas emocijas.

Speciāli viņiem ir radīts absints. Dzēriens, kurš atver dvēseli kā laidara vārtus, ļaujot izpausties visam, kas paslēpies (skaidrajā) zemapziņā.

 

Avots: BuzzFeed

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Kāds alkohols atbilst katrai Zodiaka zīmei"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
...
...

Un kādas marihuānas šķirnes varētu atbilst katrai no horoskopa zīmēm?Uztaisiet par to rakstu.

wpDiscuz