Kā sagaidīt Ugunīgā Pērtiķa gadu: ko ēst, ko ģērbt, kā uzvesties

kā sagaidīt ugunīgā pērtiķa gadu

Kā sagaidīt Ugunīgā Pērtiķa gadu tā, lai 2016.gads būtu veiksmīgs? Tam ir jāsāk gatavoties jau tagad, kaut gan laikapstākļi vairāk līdzinās rudenim, nekā gadu mijai.

Tikai mēnesis atlicis, līdz brīdim, kad spersim soli nākamajā gadā. Tas vienmēr ir priecīgs notikums, jo ikviens, klusībā vai skaļi, vēlas, lai nākamais gads būtu labāks par aizvadīto. Iespējams, vēlmju (vismaz kādas vienas mazas vēlmītes) piepildījumu jaunais gads atnesīs tad, ja būsim to piedienīgi sagaidījuši.

Jaunais 2016.gads atbilstoši ķīniešu horoskopam būs Ugunīgā Pērtiķa gads. Kā pielabināt šo nemiera garu? Vēl ir laiks sagatavoties, jo neviens no astroloģiskajiem Pērtiķiem nav miera mika – tas ir temperamentīgs un neaprēķināms dzīvnieks, turklāt 2016.gada stihija ir uguns. Tā nekas kokteilītis, vai ne? Dziļumbumba, tā teikt. Notikumi iegrozīsies visai interesantā gultnē, iespējams, pavisam ne tā, kā esat plānojuši…

Mierinājumam der atcerēties, ka astroloģiskais Ugunīgā Pērtiķa gads sāksies tikai 8.februārī, tomēr ieteicams jau 31.decembra vakarā Jauno gadu sagaidīt tā, kā vislabāk patiktu gada trauksmainajam simbolam. Turklāt Pērtiķim ļoti patīk svētki un jautrība, kā arī neordināras situācijas. Vēl vairāk – tā kā Pērtiķis ir visai godkārīga būtne, viņš ļoti labprāt pieņems svētkus sev par godu un par to mūs atalgos ar daudziem patīkamiem notikumiem visa gada garumā.

ka-sagaidit-uguniga-pertika-gadu1

Kur un kā sagaidīt Ugunīgā Pērtiķa gadu vislabāk?

Nav nozīmes vietai, kur sagaidīsiet Jauno gadu. Turpretī svētkos ir jāvalda lielai jautrībai! Šoreiz nekas nebūs par daudz – masku balle vai īsts karnevāla gājiens pilsētas ielās, krāsains šovs restorānā, jautra draugu, paziņu un pat mazpazīstamu cilvēku kompānija, rokmūzikas koncerts vai ballīte havajiešu stilā – tas viss būs īsti vietā. Pats galvenais, lai būtu jautrība un trokšņaina līksmošanās.

Vēlaties sarīkot pikniku kaut kur siltajās zemēs – lieliski! Varat doties kaut vai uz Brazīliju, kur, kā zināms, pērtiķu ir pārpārēm. Lieliska vieta Jaunā gada sagaidīšanai trokšņainā ballītē būs arī kāda kalnu slēpošanas bāze. Un galu galā, mūsu pašu Žagarkalns vai Gaiziņš, pats galvenais – ņemiet līdzi draugus!

Svarīgi ir atcerēties: lai kur jūs sagaidītu Ugunīgā Pērtiķa gadu, jautrībai ir jāsit augsts vilnis.

Un bez šaubām, nekādā gadījumā nedrīkst aizmirst par uguņošanu, plaukšķenēm un brīnumsvecītēm.

kā sagaidīt ugunīgā pērtiķa gadu

Kā izrotāt mājokli?

Beidzot ir brīdis, kad varat neklausīties mājinieku iebildēs un sarīkot dzīvoklī vai mājā īstu krāsu un spīguļu sprādzienu. Ekscentriskajam Pērtiķim tas patiks, un jo trakāk, jo labāk. Jo vairāk rotājumu un spīguļu, jo labāks gads sagaidāms. Šoreiz nekādas mērenības!

Ugunīgā Pērtiķa gada krāsas: sarkanā visas nokrāsas, dzīvespriecīgā oranžā, izsmalcinātā violetā (tostarp ceriņu un visi pārējie toņi). Neiztikt arī bez zelta spīduma jaungada dekorācijās. Turpretī no melnajiem un zilajiem toņiem labāk būtu atturēties.

Parūpējieties par to, lai Pērtiķim būtu mājīgi: izkariniet krāsainas virtenes pie sienām un griestiem – kā liānas džungļos. Noderēs arī liels trauks ar tropiskajiem augļiem – banāniem, ananāsu, apelsīniem, kas tik ļoti garšo 2016.gada saimniekam Ugunīgajam Pērtiķim.

Un nekādā gadījumā nedrīkst aizmirst, ka 2016.gada stihija ir uguns. Tāpēc visam ir jāspīd un jālaistās: sākot ar uguntiņām eglītes zaros, beidzot ar svecēm greznos svečturos.

ka-sagaidit-uguniga-pertika-gadu4

Kā izgreznot eglīti?

Izrotājot eglīti Jaunā gada sagaidīšanai, ļaujiet vaļu savai fantāzijai. Nav akmenī iekalts, ka eglītes zaros vienmēr ir jāiekar bumbuļi vai piparkūkas. Šoreiz var atļauties eglītes zaros iekārt pilnīgi visu, kas vien ienāk prātā.

Pērtiķim garšo saldumi, tāpēc egles zaros kariniet konfektes spīdīgos papīrīšos un augļus. Lieliski izskatīsies pašdarināti rotājumi: pogu virtenes, sniegpārsliņas no alumīnija folijas un daudz kas cits, kas ienāks jums prātā. Ja aptrūkstas ideju pieaugušajiem, pavaicājiet padomu bērniem!

Pērtiķim, kā apgalvo astrologi, ļoti patīk nauda (lai gan, kuram gan tā nepatīk!), tāpēc gada saimnieku var iepriecināt, iekarot eglītes zaros naudas zīmes sarkanās lentītēs. Tad pilnīgi droši varam cerēt uz pilnu naudas maku 2016.gadā.

Šogad papildu lielajai eglei izpušķojiet arī vairākas mazas eglītes. Tās var būt jūsu dārzā vai podiņos istabā, tam nav nozīmes. Eglīti var „notēlot” arī kāds egles zars vāzē vai telpaugs uz palodzes. Un ja jūsu mājoklī ir palma vai tā dēvētais naudas koks, pilnīgi noteikti ir jāizpušķo arī tie.

ka-sagaidit-uguniga-pertika-gadu5

Kā ģērbties?

Šoreiz tērpam, ko esat nodomājis vilkt, lai dotos sagaidīt Ugunīgā Pērtiķa gadu, ir jābūt ļoti pārdomātam, tāpēc ieteicams par to sākt domāt jau tagad. Izskats Pērtiķim ir ļoti svarīgs, un izdabāt viņam nemaz nebūs tik vienkārši. Obligātie noteikumi – tērpa spilgtās krāsas un karnevāla elementi. Taču tas nedrīkst izskatīties lēti un bezgaumīgi, tāpēc tērpam ir jābūt reizē ekstravagantam un nevainojamā stilā.

Sievietēm sagaidīt Ugunīgā Pērtiķa gadu jādodas tikai un vienīgi kleitā – bez šaubām, tai ir jābūt vakarkleitai. Aizmirstiet par kostīmiņiem – visam ir jābūt „uz ūsiņu”. Velciet ārā no seifiem dzimtas dārglietas (vai speciāli šim gadījumam iegādājieties rotas ar īstiem dārgakmeņiem), nekautrējieties atkailināt plecus vai muguru, neaizmirstiet uzlikt galvā elegantu cepurīti ar plīvuru – un Ugunīgais Pērtiķis kļūs jūsu draugs.

Oriģināla frizūra šoreiz būs tieši tas, kas vajadzīgs. Aizmirstiet par pieticību un dabiskumu, veidojiet vakara frizūru un mirdziet! Arī dekoratīvo kosmētiku izvēlieties zelta un sudraba toņos, neparasts make-up vai pat maska – jo stilīgāk, jo labāk!

Arī vīrieši var aizmirst atturīgo stilu. Lai ko arī viņi izvēlētos – smokingu, stilīgu uzvalku vai pavisam traku hipstera veidolu, – tam ir jābūt kaut kam neordināram un pat nedaudz ekscentriskam. Ir īstais brīdis izkāpt no ikdienišķiem rāmjiem, tērpieties neparasti un tas būs labākais veids, kā sagaidīt Ugunīgā Pērtiķa gadu.

ka-sagaidit-uguniga-pertika-gadu6

Kam ir jābūt uz galda Jaungada sagaidīšanas naktī?

Visam! Un tā pavairāk! Galdam ir teju jālūzt no cienasta, un tam ir jābūt attiecīgi noformētam – koši un svinīgi. Paši dārgākie trauki, paši izmeklētākie rotājumi, paši neparastākie ēdieni – visam ir jābūt pārākajā pakāpē. Un neaizmirstiet par Ugunīgā Pērtiķa gada krāsu – ugunīgi sarkano. Sarkanajai un oranžajai krāsai ne tikai ir jādominē galda klājumā, bet arī pašos mielasta ēdienos. Apelsīni, tomāti, paprika un zemenes – katru ēdienu izgreznojiet ar kādu spilgtu akcentu.

Ir vēl kas svarīgs Jaungada svētku galda noformēšanā – ir jābūt daudz kam eksotiskam. Ne tikai augļiem (bet tiem ir jābūt daudz), bet arī citiem ēdieniem. Noteikti pagatavojiet kaut ko patiešām neparastu, un lieliski, ja jūs vēl iepriekšējā vakarā pat nenojautāt, ka šāds ēdiens vispār eksistē. Jaungada nakts ir īstais brīdis jaunām gastronomiskajām baudām!

Taču svarīgi atcerēties: neraugoties uz gastronomisko pārpilnību, Jaungada mielasta galdā ir jābūt tikai viegliem ēdieniem: Pērtiķim nepatīk pārāk trekna un smaga pārtika. Turpretī augļu (un ne tikai!) salātiņi viņu darīs teju svētlaimīgu.

Kā sagaidīt Ugunīgā Pērtiķa gadu? Uzdevums – no sirds izpriecāties, līksmoties un dejot, un nevis pavadīt visu Jaungada nakti, sēžot pie televizora un pieēdoties tā, ka acis sprāgst no pieres laukā. Tāpēc ne mazāku uzmanību kā dekorācijām, tērpam un mielasta ēdieniem, ir jāpievērš arī izklaidei un atrakcijām.

Svarīgi: nav nozīmes, kur jūs sagaidīsiet Jauno 2016.gadu, dariet to līksmi un lieliskā garastāvoklī. Un ja jums nav iespēju sarīkot salūtu, neaizmirstiet par svecītēm, plaukšķenēm un brīnumsvecītēm!

Lai izdodas!

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz