Kā pieradināt, upss… pielabināt vīramāti?

vīramāte

Nemitīgi strīdi par bērna audzināšanu? Pārmetumi sadzīviskās lietās? Nepārtraukta pamācīšana? Nesadzīvojat?

Lūk, daži psihologu padomi, kā uzlabot attiecības ar vīramāti.

1. Dzīvojiet atsevišķi. Tas ir visbrīnišķīgākais veids, kā izvairīties no konfliktiem, lai arī kāda vellamāte būtu jūsu vīra māmiņa. Jo tālāk no vīramātes dzīvosiet un jo sarežģītāk jums būs saskrieties “uz tēju”, jo labākas attiecības.

2. Neizsakiet savas pretenzijas un nestrīdaties. Lai darītu zināmu savu viedokli, jums ir vīrs. Lai viņš aizstāv jūsu intereses savas mātes priekšā. Tomēr – uzmanīgi, dāmas! Nevajag vīru noskaņot pret vecākiem. Sakiet: „es no tā jūtos slikti”, nevis „viņa ir slikta”.

3. Mēģiniet sadzīvē iztikt bez vīramātes palīdzības – ar bērniem, mājās utt. Atcerieties, „kurš maksā, tas pasūta mūziku”. Ja jūs bez vīramātes nevarat iztikt, tad esiet gatavas arī paciest viņas padomus un jaukšanos jūsu ģimenes dzīvē.

4. Apsveiciet vīra vecākus katros svētkos. Uzziniet visus svarīgos datumus un iegaumējiet tos. Uz vīra palīdzību neceriet, jo vīrieši tādos jautājumos ir diezgan vieglprātīgi. Kurš būs vainīgs, ka piemirsāt vīramātes dzimšanas dienu? Protams, ka jūs.

5. Rūpējieties, lai mazbērni regulāri sastaptu omīti un vīrs māti. Ja jūs dzīvojat citā pilsētā vai pat valstī, zvaniet vismaz reizi nedēļā un brauciet ciemos vienu vai divas reizes gadā.

6. Kad vīramāte kārtējo reizi jums kaut ko aizrāda, pirms kaut ko iebilstat, padomājiet, varbūt vieglāk būs uzklausīt un piekrist, tomēr vienalga izdarīt pēc sava prāta.

7. Visas vīramātes dāvanas saņemiet ar pateicību, pat ja tā ir aizsākta “labākā pasaulē” krēma tūbiņa. Ja nepatīk – pēc viņas aiziešanas izmetiet to.

8. Visgrūtākajos mirkļos padomājiet par to, ka vismaz vienu labu lietu vīramāte tomēr ir izdarījusi – laidusi pasaulē jūsu vīru!

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz