Kā pāris sekundēs noteikt, vai kurpes būs ērtas

kurpes

Augstpapēžu kurpes — tas nav pirkums vienai dienai, turklāt visbiežāk – sen lolots sapnis. Un tieši tāpēc ir svarīgi, lai valkājot kāja tajās nejustos kā ķīniešu spīdzināšanas moku rīkā.  

Pat ja veikalā apavi šķiet gana ērti, nekad nevar justies droši, vai arī turpmāk to valkāšana būs komfortabla. Vēl jo vairāk, ja tās pērkam interneta veikalā. Tad vispār tā ir loterija.

Izrādās, ir kāds paņēmiens, ar kuru nekļūdīgi iespējams noteikt, vai kurpes ir ērtas. Tas prasīs tikai pāris sekundes!

kurpes

Noteicošais faktors tam, kā jutīsies kāja jaunajās kurpēs, ir attālums starp zoli un papēdi. Jo atstatums lielāks, jo ērtāki ir apavi (minimālais attālums — 3 cm). Ja atstatums ir mazāks, tas nozīmē – kurpes lieste ir pārāk augsta, un staigājot svars būs galvenokārt uz pirkstiem.

Tāpēc, dodoties iegādāties kurpes, vislabāk somā ielikt nelielu lineālu vai mērlenti. Iespējams, tas izklausās smieklīgi, bet, pirmkārt – kāda kuram daļa par to, kas atrodas jūsu somā. Un otrkārt – jum taču rūp tas, vai jaunās kurpes būs ērtas, vai ne?

Protams, iegādājoties kurpes, nekautrējieties tajās pastaigād vismaz piecas minūtes turpat veikalā. Ja iespējams, pat ilgāk.

Ja apavus iegādājaties interneta veikalā, šos specifiskos parametrus jūs varat noskaidrot, vaicājot konsultantam. Parasti uz potenciālo pircēju uzdotajiem jautājumiem atbild viņi visi.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots:  shefinds.com

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Kā pāris sekundēs noteikt, vai kurpes būs ērtas"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Baiba
Baiba

fetišistu izklaides. tad, sakiet, jums linki nepatīk komentāros? nu labi :D

wpDiscuz