Kā atrast „Kinder Surprise” olu, kurā ir vajadzīgā rotaļlieta

ka-zinat-kura-kinder-surprise-ola-ir-vajadzoga-rotallieta

Vecāki, kuru mazuļi pie lielveikala kases mēdz čīkstēt tik ilgi, līdz galu galā atkausē pieaugušo sirdis un „Kinder Surprise” šokolādes ola tiek nopirkta, zina – ja samērā dārgais kārums, to mājās „uzšķēržot” izbirst nevajadzīga mantiņa, visbiežāk ir puņķi, asaras un lūgšanās pēc citas.

Lai savāktu nekam nevajadzīgu plastmasas štruntu, piedodiet, rotaļlietu kolekciju, tiek tērēta liela nauda, par kuru varētu nopirkt kaut ko simtreiz noderīgāku. Negribot, bet tomēr ir jāatzīst, ka šis mārketinga triks darbojas lieliski, jo kurš vecāks gan spēj palikt vienaldzīgs pret mazuļa „ciešanām”? Un, ja tā padomā, tie centi tomēr ir niecīgs ieguldījums, lai bērns justos laimīgs. Tomēr ir veids, kā pretoties mārketinga ģēniju “ļaunajiem nodomiem” izputināt bērnu vecākus.

Kā zināt, kurā „Kinder Surprise” olā ir vajadzīgā rotaļlieta, vēl pirms par to samaksāts? Izrādās, tas ir pavisam vienkārši.

Aplūkojiet marķējumu uz olas „dibena”. Tur pēc skaitļiem, kas norāda ražošanas datumu, jūs ieraudzīsit burtus, kas atklāj, vai izvēlētajā šokolādes olā ir kārotā kolekcijas rotaļlieta.

 

kinder surprize

Lūk, piemērs:

DF — rotaļlieta no jaunās sērijas, DFB — rotaļlieta no vecajām sērijām.

Ir arī citi marķējumi, piemēram, R un PR. Tas ir atkarīgs no tā, kādas sērijas šokolādes olu jūs pērkat (Disneja fejas, Pandas vai citas).

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

3 Komentāri on "Kā atrast „Kinder Surprise” olu, kurā ir vajadzīgā rotaļlieta"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
kiki
kiki

Tiko nopirku olu ar marķējumu – D03, iekšā bija kaut kāda pele uz motocikla.

Esa
Esa

Man arì kaut kas neštimmē.

Zinu
Zinu

Muļķības! Tagad ir savādāks iesaiņojums. Tikko biju Rimi, nav tur tādu burtu.

wpDiscuz