Jaunā gada vēlēšanās: kā pareizi jāvēlas, lai tās piepildītos

Jaunā gada vēlēšanās

Sniedziņš uzsnidzis, ziema sākusies un tikai  mēnesis “ar astīti” vēl atlicis līdz Jaunā gada pirmajai dienai. Kā gadu mijas neatņemama tradīcija ir vēlēšanās, kam lemts piepildīties Jaunajā gadā. Nu, vismaz mēs tā ceram.

Izrādās, lai vēlēšanās patiešām piepildītos, tās ir pareizi jāievēlas. Piedāvājam četrus paaudzēs pārbaudītus paņēmienus. Nē, tas nebūt nav stipri pirms laika! Jums ir pienācīgi jāsagatavojas, lai viss noritētu bez aizķeršanās. Piepildīties mēdz tikai neliekuļotas un pareizi noformulētas vēlēšanās!

Izvēlieties vienu no zemāk minētajiem četriem variantiem, bet pats galvenais – pilnībā koncentrējieties un vēlieties no visas sirds. Tieši tas ir noteicošais, vai jūsu vēlēšanās piepildīsies.

1. Vecā gada pēdējās minūtēs vēlēšanās ir jāuzraksta uz lapiņas, jāsadedzina tā virs sveces liesmiņas, pelnus jāieber savā šampanieša glāzē un jāizdzer, pirms pulkstenis sit divpadsmit. Ja nav laika dedzināt (vai, ja atrodaties sabiedriskā vietā, to neatļauj modrie ugunsdzēsēji), uzrakstiet vēlēšanos uz maza papīra gabaliņa, rūpīgi salokiet un iemetiet glāzē ar šampānieti, bet pēc tam kopā ar dzirkstošo dzērienu norijiet to.

2. Vecā gada pēdējās sekundēs, pulksteņa rādītājiem nepielūdzami tuvojoties ciparam „12”, ir jāpagūst iedomāties vēlēšanos un apēst 12 vīnogas: ja pagūsit – vēlēšanās piepildīsies, bet ja nē – nu, tad neko…

3. Jau iepriekš savas vēlēšanās ar krāsu zīmuļiem (vai kā citādi, bet noteikti – krāsaini!) ir jāuzzīmē uz papīra lapas (tātad uzzīmējiet visu to, ko vēlaties no Jaunā gada), lapu sarullējiet, pārsieniet ar krāsainu lentu, un Vecgada vakarā, brīdī, kad sit divpadsmit, ar savu „vēlēšanās pergamentu” izgreznojiet eglīti.

4. Piecas minūtes pirms gadu mijas no balta papīra izgrieziet sniegpārsliņas un uz katras no tām uzrakstiet vienu savu vēlēšanos. Tieši pusnaktī pašdarinātās sniegpārsliņas izmetiet pa logu, tādā veidā pavēstot Visumam par to, ko vēlaties Jaunajā gadā.

Joks vai nē, bet kas to lai zina – varbūt patiešām ir vērts pamēģināt? Ja arī jums ir kāds īpašs, pārbaudīts paņēmiens kā ievēlēties Jaunā gada naktī, dalieties ar to komentāros!

Seko mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz