Izveido meikapu no dekoratīvo zivtiņu līķiem

izveido meikapu

Izveido meikapu no beigtām dekoratīvajām zivtiņām un fotogrāfijas publicē internetā – slimi, perversi vai moderni? Divas meitenes, kas sevi dēvē par modes blogerēm, šokē Instagram lietotājus.

izveido meikapu

Ksenijas Hofmanes (18) un Kristīnas Kirijas (19), maigi izsakoties, savdabīgais meikaps izraisījis īstu sašutuma cunami interneta lietotāju vidē. Meitenes nogalinājušas 14 akvārija zivtiņas, lai ar viņu līķiem izgreznotu savu seju. Gan Ksenija, gan Kristīne, kas sevi dēvē par modelēm, nobeigtās zivtiņas pielīmējušas pie sejas.

izveido-meikapu-no-dekorativo-zivtinu-likiem-3

Vienīgais, kurš palicis dzīvs šajā šaušalīgajā “performancē”, – milzīga Madagaskaras vabole, kuru, visticamāk pielīmēt sejai nebūtu tik vienkārši.

izveido meikapu

Blogeru sekotāji nav sajūsmā par viņu izlēcienu: interneta lietotāji komentāros pie fotogrāfijām meitenēm izteikuši neglaimojošu kritiku, abām pamatoti pārmetot cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvām radībām.

izveido meikapu

„Jūs esat pretīgas”, „Kas tie ir par cilvēkiem, kas spēj kaut ko tādu darīt ar dzīvniekiem”, „Jums vajadzētu kaunēties par saviem izgājieniem”, „Jūs neesat veselas”, „Jums ir nepieciešama ārstu palīdzība, būs ko ar viņu pārrunāt”, „Jūs esat slepkavas”, — zem meiteņu publicētajām fotogrāfijām raksta komentētāji.

Pašas meitenes savu „performanci” nekomentē.

Bet kādas ir jūsu domas par šādu fotosesiju?

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Instagram

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz