Izgājis iedzert alu ar draugu, brits pamostas Spānijā

brits-iziet-iedzert-alu-ar-draugu-un-pamostas-spanija

Brits Alekss Keviels (Alex Caviel) no Čelmsfordas Eseksā, devās  iedzert alu ar draugu, bet pamodās Spānijā, vēsta izdevums Metro.

Kā apgalvo Keviels, viņš neesot liels alkohola cienītājs, bet toreiz dzēris visu nakti. „Es pat nopirku pudeli šampānieša par £90, kas garšoja pretīgi”, stāsta divdesmit vienu gadu vecais puisis no Apvienotās Karalistes.

Kādā brīdī Aleksa draugs pačibēja no puiša redzesloka, un viņš devās prom no dzertuves, lai sameklētu kādu ēstuvi, kur iestiprināties. Turpat līdzās bijusi sabiedriskā transporta pietura, no kurienes kursējis autobuss uz Stanstedas lidostu Londonā.

„Es atceros, kā nodomāju – būtu jauki kaut kur aizlidot”, – stāsta Keviels. Pēc tam britam esot rādījies „ļoti reāls sapnis” par to, kā viņš sēž lidmašīnā un paceļas gaisā. Kā izrādījās vēlāk, Alekss patiešām lidoja uz Barselonu.

Kad puisi atjēdzās un saprata, kas noticis, viņš nekavējoties piezvanīja tēvam. Papucis par notikušo bija „stāvā sajūsmā”…

Brīdinājums: kļūstot siltākiem laika apstākļiem, izvērtējiet savas spējas alkohola uzņemšanā!

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Metro

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Izgājis iedzert alu ar draugu, brits pamostas Spānijā"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
aradhana
aradhana

Mirklī izlemt, iekāpt lidmašīnā un doties uz Spāniju, ja laiks un līdzekļi atļauj, ir vairāk nekā normāli! Alu jaukt ar šampanieti ir daudz neadekvātāk, bet par to nez kāpēc neviens nebrīnās…

wpDiscuz