Interneta veikals 1a.lv – nemainīgs līderis Latvijā

1a.lv

Trešo gadu pēc kārtas žurnāls FORBES apkopojis Latvijas 15 veiksmīgākos un lielākos interneta uzņēmumus. Topa augšgalā nemainīgi savas līderpozīcijas ir nostiprinājis interneta veikals 1a.lv, kurš 2014. gadā savu apgrozījumu pret iepriekšējo gadu spējis audzēt par 40%.

Uzņēmuma apgrozījums 2014. gadā sasniedza 27,6 miljonus eiro jeb par 40% vairāk nekā 2013. gadā, kas ir ļāvis tuvāko sekotāju apsteigt par vairāk nekā 10 miljoniem eiro. Mēnesī interneta veikalā tiek apkalpoti vidēji 30 000 pirkumi.

“Aizvadītā gada rezultāti parāda, ka par spīti globālas krīzes iezīmēm ekonomikā, mūsu pieeja, nodrošinot klientam labāko un ātrāko servisu, ir ļāvusi strauji kāpināt pārdošanas rādītājus,” norāda SIA MOBILUKSS valdes loceklis Mareks Zuika.

Jau tuvākajā laikā interneta veikals 1a.lv savus klientus iepazīstinās ar vēl ērtāku mājas lapu. Tiks uzlabota un ar jaunām produktu kategorijām papildināta navigācija, lietotājam izveidots vēl draudzīgāks interfeiss, izveidotas plašākas meklēšanas iespējas un norādīti precīzāki preču apraksti.

Turpmāko dažu gadu nākotnes plāni paredz arī preču piegādes ātruma nodrošināšanu. Ja līdz šim klientam solītajā laikā tika izpildīti 90% no visiem pasūtījumiem, tad viens no šā gada izaicinājumiem ir panākt, lai solītajā laikā tiktu izpildīti 95% no visām piegādēm.

“Ievērojamas uzņēmuma investīcijas novirzītas klientu servisa pilnveidošanai, kas ir viens no svarīgākajiem aspektiem lojālu un apmierinātu klientu bāzes veidošanu. Šobrīd esam vienīgie, kas jau tagad populārākajām precēm Rīgas teritorijā spēj nodrošināt piegādi pirkuma izdarīšanas dienā,” uzsver Mareks Zuika.

Interneta veikals 1a.lv arī turpmāk attīstīs vēl augstāka līmeņa apkalpošanas servisu, papildinot esošās un ieviešot dažādas jaunas lojalitātes programmas un akcijas mūsu pastāvīgajiem klientiem.

1a.lv ir lielākais un pieredzes bagātākais interneta veikals Latvijā, kas strādā jau kopš 2002. gada. Uzņēmuma interneta veikali strādā visās Baltijas valstīs. Kopš 2008. gada Lietuvā (www.1a.lt) un kopš 2010. gada – Igaunijā (www.1a.ee). Kopējais 1A grupas apgrozījums Baltijā pērn bija EUR 27,6 miljoni.

Interneta veikala 1a.lv izaugsmi un kvalitāti šajā gadā novērtējuši jau vairāki ietekmīgi starptautiskie ražotāji un produktu pārstāvji:

– aprīlī 1A saņēma kompānijas Dell balvu “Labākais e-komercijas partneris 2015”;
– martā 1A ieguva Lenovo “Premium Business Partner 2015” statusu;
– otro gadu pēc kārtas pasaulē vadošais procesoru ražotājs INTEL interneta veikalam 1a.lv piešķīris platīna partnera statusu, kas ir pats augstākais novērtējums;

– par ALSO Awards labāko e-komersantu otro gadu pēc kārtas atzīts interneta veikals 1a.lv.

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz