Holivudas mačo Als Pačīno pārvērties līdz nepazīšanai

Als Pačīno

Daudzu pasaules sieviešu (un ne tikai) pielūgsmes un iekāres objekts, seksīgais Holivudas aktieris Als Pačīno pārvērties līdz nepazīšanai – kādreizējais „rētainis” nu kļuvis vienkārši par „uzblīdušo seju”, raksta izdevums Daily Mail.

Als Pačīno

Als Pačīno pamatīgi zaudējis savu pievilcību. Paparaci fotokameru objektīvi notvēruši 76 gadus veco aktieri, kad viņš iznācis no teātra Macha Theatre Kalifornijas štatā, kopā ar savu draudzeni – 37 gadus veco argentīniešu modeli un aktrisi Lusilu Solu.

Izdevums pauž izbrīnu un sašutumu – Als Pačīno bijis ģērbies drēbēs, kas acīm redzami viņam bija pāris izmēru par lielu, kā arī bijis labi saskatāms iespaidīgs „alus vēders”.

Als Pačīno

„Tomēr jāatzīst, ka aktieris tomēr kaut nedaudz savu mačo tēlu cenšas saglabāt – Pačīno bija uzlicis melnas saulesbrilles un viņa pirkstus rotāja gredzeni”, – raksta Daily Mail.

Als Pačīno
Šī fotogrāfija uzņemta 2015.gadā Losandželosā.

Interesanti, ka Pačīno nav vienīgais no Holivudas vecās paaudzes seksīgajiem aktieriem, kurš pārtapis nevīžā – šī gada jūnijā Daily Mail vēstīja arī par britu aktieri Hjū Grāntu, ka viņš izskatoties pavisam sačākstējis un izplūdis miesās.

Als Pačīno pasaules slavu ieguvis ar lomām filmās “Krusttēvs”, “Rētainis”, “Sātana advokāts” un citās. Par lomu filmā “Sievietes smarža” Pačīno saņēma Oskaru kā labākais aktieris.

Un ko jūs par to domājat? Rakstiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Daily Mail

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz