Gvinetas Paltrovas skaistuma recepte

Gvinetas Paltrovas recepte

Gvinetas Paltrovas parādīšanās sarkanā paklāja ceremonijās vienmēr liek dāmām baltā skaudībā noelsties – viņa vienmēr izskatās nevainojami. Aktrises ģērbšanās stils sen jau ir atzīts par atdarināšanas vērtu, tāpat Gvineta tiek uzskatīta par fitnesa un veselīga dzīvesveida guru.

Lūk, kādi ir viņas skaistuma galvenie noteikumi.

Gvinetas Paltrovas recepte

1.Bez fanātisma!

Neraugoties uz to, ka ikdienā Gvineta Paltrova uzturā lieto veselīgus produktus, viņa uzskata, ka dažreiz (bet ne bieži!), drīkst ļauties kārdinājumam un apēst kādu porciju makaronu, ja doma par tiem uzmācīgi urda smadzenes. „Būs labāk, ja es apēdīšu to, ko vēlos, bet pēc tam cītīgāk padarbošos sporta zālē, nekā uz visiem laikiem aizliegšu sev gastronomisku baudu”, – aktrise paziņojusi kādā intervijā. Te gan jāpiebilst, ka Paltrovai ir patiešām dzelžains raksturs – tādas atkāpes no veselīgas ēšanas viņa pieļauj ļoti reti.

 

gvinetas-paltrovas-slaida-auguma-recepte-03

2. Možs rīts

Gvinetas Paltrovas rīts sākas, iemalkojot tasīti kafijas ar pienu, pēc tam aktrise 45 minūtes sporto uz kardio trenažiera vai izlaiž riksīti brīvā dabā.

Gvinetas Paltrovas recepte
Šovā „Good Morning America”

Pēc treniņa Gvineta ietur brokastis – visbiežāk viņa rīta maltītē notiesā augļus vai kādu zaļo smūtiju. Pusdienās aktrise mielojas ar salātiem, bet vakariņās bauda pastu vai kartupeļus ar brokoļiem.

Gvinetas Paltrovas recepte
Kopā ar treneri Treisiju Andersoni

3. Sports, sports un vēlreiz sports

Gvineta bez ierunām izpilda savas treneres Treisijas Andersones ieteikumus un vingro katru dienu 2 – 3 stundas. Turklāt viņas treniņi nav vienveidīgi –  viņa veic gan spēka vingrojumus, gan jogas vingrinājumus.

Gvinetas Paltrovas recepte

Aktrises regulāro treniņu rezultātu var redzēt Gvinetas Peltrovas Instagram profilā, kur viņa regulāri publicē sava slaidā un tvirtā auguma fotogrāfijas. Gvinetai ir arī blogs, kurā viņa sīki un smalki apraksta savas nodarbes.

Gvinetas Paltrovas recepte

4. Vairāk prieka!

Taču nevajag domāt, ka Holivudas skaistules dzīve aizrit vienos vienīgos skarbos treniņos. Gvineta Peltrova savā blogā sniedz padomus kā iegūt un saglabāt slaidu augumu, kas ir piemēroti ikvienai sievietei bez izņēmuma. Piemēram, aktrise apgalvo, ka arī seksa un smiešanās laikā tiek nodarbinātas daudzas muskuļu grupas. Starp citu, tieši šos muskuļus ar sporta nodarbībām uzlabot ir diezgan sarežģīti.

Kā nopratāt, Gvinetas Peltrovas laba izskata recepte ir pozitīva dzīves uztvere, ikdienas sporta nodarbības (pat vairākas reizes dienā!), veselīga un individuāli piemērota pārtika un sekss.

Nekā sarežģīta, vai ne?

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz