Gurķojoties neaizmirsti: Sapņos un kokteiļos ikgadējā Gurķu balle jau pavisam drīz!

gurķu balle

Kā jau katru gadu, arī šogad vienā no populārākajiem Rīgas bāriem, Sapņi un kokteiļi notiks ikgadējā Gurķu balle. Katru gadu oktobra sākumā Sapņu komanda ieskandina jauno klubu un bāru sezonu ar kārtīgu gurķošanos un šis rudens nav izņēmums.

Klubs, kokteiļu bārs, kultūras nams vai diskotēka? Pa druskai no visa. Piektdienu un sestdienu vakaros ballītes ar dejām līdz rīta gaismai, bet trešdienās un ceturtdienās vīna un kino vakari, prāta spēles, humoršovi un ātrie randiņi. Ikviens var atrast sev piemērotu izklaidi un kokteili. Turklāt kokteiļi ir divreiz gardāki laimīgajās stundās no 17.00-19.00 un no 21.00 līdz 23.00.

Šī gada gurķu tēma ir rokenrols tāpēc gatavojiet deju kurpes, jo par īstiem rokenrola ritmiem parūpēsies Petersons Band, bet karstākos aizgājušās vasaras hītus skandinās Transleiteris.  Par dejām divos stāvos visas nakts garumā parūpēsies Dj VIP un Dj Andee. Kā ierasts, gaidāmi koši pārsteigumi no Sapņu komandas,  atspirdzinoši dzērieni no Sapņu draugiem “Plantation” un “Martini”, fotozibšņi un atrakcijas ar balvām.

Sapņu komanda nebeidz pārsteigt, to vislabāk var novērtēt Gurķu balles video, kurš uzjautrina ar foršajiem Sapņu darbiniekiem, kurus varam redzēt neierastos tēlos un situācijās. Novērtē un pastāsti draugiem, kur viņiem jābūt 1.oktobrī! Apskati video un bildes no tā tapšanas Rīgas centrā:

gurķu balle

Gurķu balle

gurķu balle

Gurku-balle-4

Ballītes Sapņos un kokteiļos vienmēr ir nedaudz personiskākas, pārdomātākas un svinīgākas kā citviet, tāpēc aicinām arī visus mūsu draugus, draugu draugus, radus, paziņas un viesus ievērot zaļu un svinīgu drēbju kodu. Uz tikšanos jau 1.oktobrī, Blaumaņa ielā 32.

Vai esat bijuši jau kādā Gurķu ballē Sapņos un kokteiļos? Rakstiet iespaidus komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz