Gobziņš saziedotos tūkstošus jau notērējis, joprojām slims un bez naudas

Gobziņš

Savulaik populārais mūziķis Roberts Gobziņš vēl joprojām savā dzīvoklī nav atgriezies. Arī veselība vēl neesot savesta kārtībā – vajagot vairāk naudas. Tā viņš sūkstījies žurnālam “Privātā Dzīve”.

“Pusi no iecerētā mums ir izdevies izdarīt, pārējam nepietiek līdzekļu. Šobrīd man makā ir 45 eiro”, žurnālam atklāj Gobziņš.

Kā daudzi atceras, pirms trim mēnešiem mūziķa dzīvoklī Āgenskalnā bez uzraudzības atstāta svece izraisīja ugunsnelaimi, kā rezultātā dzīvesvieta nokvēpa ar plastmasas tvaikiem. Dzīvoklim nepieciešams kapitālais remonts, turklāt steidzami jāveic gūžas operācija, Latvijas žēlsirdīgajai sabiedrībai toreiz klāstīja Gobziņš, lūgdams ziedot viņam naudu.

Divās nedēļās viņa talanta cienītāji un citi līdzcietīgie saziedoja 11 000 eiro. Taču nu esot palikuši tikai 45 eiro. Kopumā dzīvokļa remontam esot nepieciešami apmēram 35 000 eiro. “Notiek dzīvokļa renovācija ar nesošo sienu, kas bija sākušas pūt, pilnīgu nomainīšanu. Pagaidām nav arī apkures katla, jo tas ir ļoti dārgs,” stāsta Gobziņš.

Žurnāla taujāts, kāpēc par saziedoto naudu nav veicis sāpošās gūžas operāciju, Gobziņš atklāj, ka viņam esot varza ar citām slimībām. “Kāda jēga gūžas operācijai, ja man ir virkne citu slimību – bronhiālā astma, psoriāze, herpess asā fāzē, artroze, to skaitā arī gūžu locītavām.”

Mūziķis esot Austrijā veicis radona terapiju, kas palīdzējusi uzreiz trim problēmām – locītavu kaitēm, elpošanas orgānu hroniskajām slimībām un ādas vainām. Gobziņš paārstējis arī nervus: “Protams, ne jau visas slimības rodas nervu dēļ, bet man tādu ir 75 procenti.”

Mūziķis uzsver, ka viņa lielākais mērķis – līdz pavasarim panākt pilnīgu izveseļošanos. Jo nākamā gada 8.aprīlī beidzas viņa invaliditātes derīguma termiņš. Taču tam esot nepieciešama nauda. Vēl naudas. “Lai tas notiktu, ir nepieciešama līdzcilvēku palīdzība,” saka Gobziņš. “Rupji rēķinot, kādi 700 eiro mēnesī ir vajadzīgi,” ātri sarēķinājis, žurnālam pavēsta sirdzējs. “Un tas ir tikai medicīnai, neskaitot dzīvokli.”

Jā, un lūdzu nerakstiet ļaunus komentārus šim rakstam. Gobziņš norādījis “Privātajai Dzīvei”, ka nelabvēļu rakstītie negatīvie komentāri viņu izsitot no sliedēm un atņemot spēku cīnīties. “Vēlos, lai cilvēki man palīdz no laba prāta un bez aizdomām. Visideālākais variants būtu ielikties kādā privātajā klīnikā Maiami un pēc nedēļas iznākt ārā žilbinošam,” cerībās dalās Roberts.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: “Privātā Dzīve“, kur varat izlasīt visu bēdu stāstu. Šis ir ekstrakts.

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

16 Komentāri on "Gobziņš saziedotos tūkstošus jau notērējis, joprojām slims un bez naudas"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
ānis
ānis

“Divās nedēļās viņa talanta cienītāji un citi līdzcietīgie saziedoja 11 000 eiro.” izlasīju – lētticīgie :D

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Visi Latvijas elitieši vai bohēmieši, vai buržuji ir tādi? Diez gan izšķērdīgi. Redzot miljardierus, man paliek pretīgāk ap sirdi, jo nauda rada ciešanas. Un tie cilvēciņi ir, kā vampīri no Van Helsinga. Baisi radijuma, kuriem nav zināma līdzjūtība, bet atzīst tie tikai fizisku spēku.

Princesse
Princesse

Un 35000€ remontam, un veseliba nav savesta kartiba, izskatas, ka sis cilveks nekaunigi izmanto un grib normali iedzivoties. Lai visa Latvija vinam uztaisa super-duper kruto remontu, izarste un vel celojumu uz Maiami izsauc…Vaaks…vai man kads nevar saziedot dzivoklim, lai nav jaire? Man ir tris mazi berni, un pasai jadoma, bet te viens grib normali padzivoties.
Zinama meitene kapitalo izremonteja dzivokli, ar visam instalacijam un komunikacijam, un mebelem, par 15000…

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Ja ir cilvēks, kas taisa un platība ir 50m2, ar visām skaņas izolācijām – sienu, griestu un grīdas – izolācijām var tikt par 4000€. Būs arī logu durvju, dušas un santehnikas nomaiņa. Var arī radiātorus mainīt. Protams, visi materiāli būs maksimāli lēti ar atlaidēm un darbs būs bez maksas. Es kaut kā skatoties cenas parēķināju, ka var…. Privāt māja labāka, jo to var laukos no gāzbetona blokiem būvēt un ja vel iztiek ar bezmaksas darbu bez projekta, tad labi. Nopērk lētāko graustu bez kaimiņiem. Nones to. Satīra pamatus un būvē minī pili, jo kurināt ir gārgi + nodokļi.

Kauns lasīt!
Kauns lasīt!

Visas viņa slimības var izārstēt ar tautas medicīnas metodēm daudz lētāk, bet nepieciešams paša cilvēka gribasspēks, kura šim dzīvniekam nav. Ja cilvēki ir muļķi, li ziedo šim parazītam!

Skolnieciņš
Skolnieciņš
Nevar. Piemēram man ir 17 gadu un esmu 165cm garš. Augšanas zonas jau pēc devītās klases bija ciet, bet augt es pārstāju pēc astotās klases, vardu sakot, viss beidzās pirms manas 15 dzimšanas dienas. Tēvs 178cm, māte 158cm, brālis 176cm, māsa 162cm. Viņi jau bija pieauguši pirms manas piedzimšanas. Es tāds palikšu uz mūžu. To nevar labot, varēja domāt pirmajā klasē. Bet tad mani senči dzīvoja ar 100€ +/- 10€. Vārdu sakot, tikai devītajā klasē es sāku dzīvot ar 137€ mēnesī. Pēc 9.klases izlaiduma es dzīvoju ar 243€ mēnesī. Tagad ejot 11.klasē es dzīvoju lieliski ar 243€. Mani senči dzīvo… lasīt vēl »
Kauns lasīt!
Kauns lasīt!

Parasts sociālais parazīts. Kauns lasīt. Ceru, ka cilvēki beidzot attapsies un BEIGS ZIEDOT ŠIM MORALAJAM KROPLIM!

Tadeušs
Tadeušs

Princesse. Ja esi viena, tad varu uzaicināt uz randiņu. Iespējams būs dzirkstelīte, tad nebūs pašai jādomā, palīdzēšu. Bet par Gobziņu. Nu moins vecozēn. Šis nav negatīvs komentārs, bet dzīvokli var izremontēt arī par 5 pakām tā, ka Britu karaļnams kritīs skaudībā. Ļoti žēl, ka tādas problēmas ar veselību. Bet kā man pazīstama fizioterapeite teica, tad visas likstas, kas jaunībā saķertas nāks ārā pēc starp 40 un 50 gadiem. Vecīt, Tavs aka hip aka hop aka hip hip hop man vēl joprojām ir topā.

wpDiscuz