Glāze sarkanvīna ir līdzvērtīga vienai stundai sporta nodarbību, atklājuši zinātnieki

glāze sarkanvīna

Zinātniskā pētījumā pierādīts, ka cilvēkam izdzerot vienu glāzi sarkanvīna, organisms saņem tādu pašu labumu kā aizvadot stundu sporta zālē fiziski trenējoties. Mēs jau sen bijām pelnījuši šo atklājumu, vai ne?

Kanādas Albertas universitātes zinātnieki pētījumos pierādījuši, ka glāze sarkanvīna ir tikpat veselīga, cik vesela stunda sporta nodarbību.

Viss ir pavisam vienkārši: resveratrols, kas ir dabiskas izcelsmes un ko satur sarkanvīns, paaugstina darbaspējas, uzlabo sirdsdarbību un stiprina muskuļus, tāpat kā tas notiek fizisko vingrinājumu laikā. Resveratrolam tiek piedēvētas arī spēcīgas antioksidanta, pretiekaisuma, pretvīrusu un pat pretvēža īpašības.

Zinātnieku grupas vadītājs Džeisons Daiks (Jason Dyck) secinājumos norāda, ka atklājums dod iespēju cilvēkiem, kuriem neatliek laika sporta zāles apmeklējumam, uzturēt sevi labā fiziskā formā. Resveratrols stiprina sirdi un dara izturīgākus un spēcīgākus muskuļus, regulē cukura līmeni asinīs un aizkavē novecošanu.

Zinātnieki tāpat konstatējuši, ka cilvēkiem, kuri dienā izdzer glāzi sarkanvīna, ir mazāks risks saslimt ar plānprātību un vēzi.

Vai nav jauki? Vienīgi jāvērš uzmanība, ka atslēgas vārds šeit ir „GLĀZE” sarkanvīna…

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Huffingtonpost

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Glāze sarkanvīna ir līdzvērtīga vienai stundai sporta nodarbību, atklājuši zinātnieki"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
nazis
nazis

Ļoti vērtīgs atklājums. Tomēr netikumu darboties sporta zālē ir daudz vieglāk atmest, nekā vīna dzeršanu.

wpDiscuz