Fitness mājās: vingro kopā ar slavenību treneriem

Fitness mājās

Joga, balets, spēka vingrinājumi, pilates un dejošana ir tas, kam tuvojoties pludmales sezonai (cerams, tā šovasar tomēr būs) vajadzētu nodoties vairāk nekā sērfošanai internetā un saziņai sociālajos tīklos. Ja kaut kādu iemeslu dēļ nav iespējams apmeklēt sporta klubu, piedāvājam video kanālu izlasi, kurus skatoties varēsiet sportot mājās slavenību fitnesa treneru un guru vadībā.

Un vairs nekādu aizbildinājumu, ka nav laika, naudas un tamlīdzīgi!

 

NET-A-SPORTER

YouTube kanālā NET-A-SPORTER slavenību treneri sniedz īsas meistarklases visiem, kuri vēlas uzlabot savu ķermeni.

Šeit atradīsiet arī dejošanas treniņus popdīvas Madonnas treneres Nikolas Vinhoferes vadībā, kā arī vairākus treniņus, kurus vada Gvinetas Paltrovas trenere Treisija Andersone.

 

Savus iecienītos rīta jogas vingrojumus demonstrē topmodele Miranda Kera.

Šeit var iepazīties arī ar balerīnu Mēriju Helēnu Bauersu, programmas „Ballet Beautiful” autori, un iemācīties dažus smalkus un efektīvus vingrinājumus, kas padarīs ķermeni tikpat tvirtu kā baletdejotājām.

 

CosmoBody

Vietnes un YouTube kanāla CosmoBody izveidotāji ir amerikāņu žurnāla Cosmopolitan redaktori. Kardio, stiepšanās vingrojumi, deja un joga Taras Stailzas vadībā, piecu minūšu treniņi un pusstundu ilgi maratoni — kanāls regulāri tiek papildināts ar jauniem video, tāpēc treniņu daudzveidība garantēta.

 

Nike Training Club

Izklupieni, pietupieni, vingrojumi rokām, kājām un vēderpresei — Nike Training Club treniņos tie ir vienkārši, bet efektīvi, kas pierādīts praksē. Šeit jūs atradīsiet vingrojumus, kurus pievienot ikdienišķajai rīta rosmei, piemēram, šos – stingram vēderam.

https://www.youtube.com/watch?v=boZYMYq9qG4

 

Topmodeles, kāju vēzieni un minihanteles

Alesandra Ambrosio, Adriana Lima un citas Victoria’s Secret topmodeles demonstrē jaunas nodarbības ar saviem treneriem. Tostarp šo – vingrojumus rokām Adrianas Limas izpildījumā.

 

Vingrojumi kājām Alesandras Ambrosio izpildījumā.

Un atkal balets un Mērija Helēna Bauersa treniņā kopā ar topmodeli Kendisu Sveinpūlu.

 

Treniņi ar Into the Gloss

Viens no populārākajiem skaistumkopšanas blogiem Into The Gloss izveidojis YouTube kanālu Exercise + Fitness ar vadošo amerikāņu treneru videonodarbībām. Jau šobrīd šeit ir Vanesas Pārkeres, modelFIT dibinātājas, ieteiktie vingrojumi.

Tāpat arī šajā kanālā var piedalīties pilates nodarbībās ar Kārenu Lordu (Karen Lord Pilates Movement), un izmēģināt The New York Model Workout autora Keja Sona vingrojumu kompleksu , kurus praktizē aktrise Marisa Tomeja.

Tikai dažas minūtes vingrojot kopā ar Šakiras treneri Annu Kaizeri, jūs sajutīsit, kā „deg” muskuļi gurnos.

Lai moža vasara!

 

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz