Eštons Katčers tiksies ar savas mīļotās slepkavu, kurš viņai teju nogrieza galvu

katcers01

Aktierim vēl joprojām spilgtā atmiņā šausmīgais vakars, kad maniaks nogalināja viņa mīļoto, triecot trauslās sievietes ķermenī nazi 47 reizes un pārgriežot rīkli, teju nogrieza sievietei galvu.

Holivudas aktieris Eštons Katčers gatavojas sniegt liecību tiesā, kur tiks tiesāts viņa bijušās mīļotās Ešlijas Ellerīnas (Ashley Ellerin) slepkava.

Baisā traģēdija notika 2001.gada februārī Holivudā, kad 23 gadus jaunais Katčers, toreiz vēl pavisam nepieredzējis aktieris, atrada savas mīļotās līķi, kas bija izkropļots ar 47 naža dūrieniem. 22 gadus jauno modeli noslepkavoja kaimiņš –  turpat netālu dzīvojošais 32 gadus vecais kondicionieru remontētājs Maikls Gargilo (Michael Gargiulo).

Vēlāk, 2005.gadā, maniaks nogalināja vēl kādu sievieti, bet 2008.gadā sakropļoja vēl vienu. Tieši beidzamais, izdzīvojušais briesmoņa upuris uzvedināja policiju uz slepkavas pēdām. Līdz pat varmākas arestam Katčers dzīvoja kā uz pulvera mucas, jo aktierim nācās izturēt desmitiem pratināšanu, un kaut gan atklāti neviens Eštonu draudzenes slepkavībā neapsūdzēja, viņš tomēr bija aizdomās turamo personu lokā.

katcers02

Ešlija Ellerīna un viņas slepkava Maikls Gargilo. Foto no krimināllietas materiāliem
Pašam Katčeram, šķiet, tikai brīnums palīdzēja izvairīties no slepkavas ķetnām. Tovakar viņš bija sarunājis ar Ešliju doties uz kino, tomēr meitene uz randiņu neieradās. Nesagaidījis mīļoto, Katčers devās pie viņas uz mājām. Viņu izbrīnīja fakts, ka Ešlija neatvēra durvis, kaut gan visi logi mājā bija spoži apgaismoti, un ārpusē stāvēja meitenes automašīna.

Kad Katčers pa logu ielūkojās mājā, viņš uz grīdas ieraudzīja peļķi, kura, kā viņš teica, „izskatījās pēc izlieta sarkanvīna”. Pēc tam viņš pamanīja draudzeni, kura gulēja uz grīdas tieši pretī logam. Maniaks viņas ķermenī bija triecis 47 dūrienus ar nazi un pārgriezis rīkli, gandrīz nogriežot galvu. Jaunās sievietes līķi slepkava bija novietojis pozā, kas viennozīmīgi liecināja par nozieguma seksuālajiem motīviem. Vēlāk eksperti noskaidroja, ka Gargilo guva seksuālu apmierinājumu brīdī, kad slepkavoja un kropļoja savus upurus.

katcers-michael-gargiulo

Krimināllietas izskatīšana ilgst jau kopš 2008.gada, šajā laikā Gargilo ne vienu reizi vien jau gatavojās doties uz tiesu. Kā raksta The Daily Mail, tagad lietas materiāliem ir pievienoti jauni pierādījumi un notiks tiesas sēde, kurā būs jāliecina arī Eštonam Katčeram.

Divus gadus pēc tam, kad Ešlija tika noslepkavota, Katčers uzsāka attiecības ar savu nākamo sievu Demiju Mūru. Šobrīd aktieris ir laimīgs kopā ar savu līgavu Milu Kunisu un audzina nesen dzimušo meitiņu. Ļaudis melš, ka vēl vecā gada nogalē pāris esot slepus salaulājies. Paši aktieri gan šo informāciju nekomentē.

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz