Eminems pa ķieģelim pārdod dzimto māju, kas attēlota uz viņa pirmā albuma vāka

Eminems

Amerikāņu reperis Eminems nolēmis pārdot ķieģeļu māju Detroitā, kurā pavadījis bērnību, vēsta  NME.

Māja pirmkārt ir slavena ar to, ka tās attēls rotā slavenā repera pirmo albumu “The Marshall Mathers LP”, kas klajā nāca pirms 16 gadiem, raksta izdevums. Tieši dzīvodams šeit topošais hip hopa karalis sarakstīja savas pirmās dziesmas.

 

Eminems

Māja jau 2013. gadā tika atzīta par savu laiku nokalpojušu un nojaukta, taču Eminems saglabājis materiālus, no kā tā bija celta – ķieģeļus un koku. Tagad repera fani savā īpašumā varēs iegūt daļiņu sava elka dzīves.

 

eminems

700 ķieģeļu tika iepakoti un apgādāti ar autentiskuma sertifikātu ,uz kura ir paša mūziķa paraksts. Katrs no tiem tiek pārdots par 313 USD. Komplektā ar ķieģeli tiek piedāvāta ar kasete ar “The Marshall Mathers LP” ierakstu. No kokmateriāliem tika izgatavoti žetoni, kurus var iegādāties par 42 USD katru. Samaksājot 35 USD, Eminema fani savā īpašumā var iegūt kaseti ar viņa pirmā albuma ierakstu un T-kreklu.

eminems

Daļu ieņēmumu no pārdotās mājas Eminems sola ieskaitīt Marshall Mathers Foundation fondā, kas sponsorē nekomerciālu organizāciju, kas strādā ar grūti audzināmiem pusaudžiem.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: NME

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz