Eltons Džons nolēmis neatstāt bērniem savus miljonus

Eltons Džons

Leģendārais dziedātājs un savdabis Eltons Džons nolēmis visu mantojumu saviem bērniem neatstāt, vēsta britu plašsaziņas līdzekļi. Tiek lēsts, ka dziedātājam ir vairāk nekā 200 miljoni sterliņu mārciņu.

Kopā ar savu dzīvesbiedru Deividu Fernišu mūziķis audzina divus dēlus – Zakariju (5) un Elaidžu (3). Šobrīd Eltons Džons ir pievērsies testamenta rakstīšanai.

Pasaulslavenais dziedātājs paziņojis, ka bērni viņa dzīvi ir mainījuši un viņš esot sapratis, ka kopā pavadītais laiks – pats labākais, kas viņa dzīvē bijis. Tomēr viņš nolēmis neatstāt viņiem mantojumā savus miljonus. Sers Eltons Džons ir pārliecināts, ka tie „var izpostīt viņu dzīvi”.

Mūziķis norāda, ka viņa dēli nav vienkārši parasti bērni. „Es nemēģinu kādam iestāstīt, ka viņi dzīvo parastu dzīvi. Bet ir jāzina, kas tas ir – „normāla dzīve” un jācienī darbs un nauda”, – skaidro Eltons Džons. Tāpat viņš piebilda, ka pavisam bez naudas tomēr bērnus neplānojot atstāt. Daļu mantojuma, kas varēs nodrošināt viņu pamata vajadzības, dēli saņemšot.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Metro

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz