Ekstrasensu cīņas uzvarētājs: Kā ar sveču palīdzību piesaistīt veiksmi, naudu, mīlestību

Aleksandrs Šeps

Ekstrasensu cīņas 14.sezonas uzvarētājs Aleksandrs Šeps šovā bieži izmantoja sveces. Aleksandrs apgalvo, ka sveču maģiju izmantot un pielietot spēj ikviens. Lai to darītu, nav jābūt apveltītam ar īpašām maģiskām spējām.  Izmantojot sveces, ir iespējams piesaistīt naudu, veiksmi, mīlestību. Arī iegūt informāciju par savu nākotni.

Lūk, Aleksandra Šepsa padomi, kā to izdarīt.

Katru vakaru pirms došanās gulēt guļamistabā iededziet sveci. Galvenais nosacījums – pareizi izvēlēties sveces krāsu. Tas, kādā krāsā jābūt svecei, ir atkarīgs no cilvēka vēlmēm un mērķiem. (Tikai esiet uzmanīgi – nodrošinieties, lai neizceltos ugunsgrēks!)

Lai piesaistītu mīlestību, palielinātu savas dvēseles spēkus, kā arī dzīves enerģijas aktivizēšanai – jāizmanto sarkana svece. Šī krāsa mīlestībai sniedz enerģiju, pastiprina seksuālās tieksmes un sniedz cilvēkam iekšējo magnētismu.

Lai iegūtu atzinumu, varu un autoritāti, kā arī tiesas darbu laikā iegūtu veiksmi, Aleksandrs ieteic iedegt oranžas krāsas sveci.

Palielināt sievietes seksualitāti un romantiku dzīvē iespējams ar rozā krāsas sveces palīdzību.

Lai veiktos biznesā, aizdedziet purpura krāsas sveci. Tā pievilinās naudu, veiksmi, sniegs viedumu un palīdzēs attīstīt intuīciju.

Radošiem cilvēkiem, kā arī tiem, kam ir grūti apgūt jaunu informāciju un zināšanas, ļoti noderēs dzeltenas krāsas sveces. Šo sveču darbība vērsta atmiņas un intuīcijas uzlabošanai, kā arī iztēles apvāršņu paplašināšanai.

Lai veiktos karjerā un vairotos nauda, aizdedziet brūnas krāsas sveci.

Tiem, kam trūkst miers, nepieciešams aizdegt zilas krāsas sveci. Zilā krāsa tiek uzskatīta par gudrības simbolu, kā arī dvēseles nomierinātāju.

Lai bagātinātu sevi ar pozitīvu enerģiju, izmantojiet zaļas krāsas sveci. Šī svece palīdzēs attīstīt gribasspēku, sasniegt arī finansiālo labklājību un gūt panākumus darbā.

Lai ārstētu nopietnas veselības problēmas, jādedzina melnas krāsas svece. Svecei izdegot, sadegs viss negatīvais, noņems arī lāstu un uzliktu ļaunu aci.

Lai attīrītu enerģētiku un domas, kā arī atjaunotu enerģiju, izmantojiet baltas krāsas sveci. Baltu sveci iededzina arī tad, ja ir nepieciešams pieņemt kādu svarīgu lēmumu.

 

Vērojiet sveces degšanu un koncentrējieties uz savu vēlēšanos

Ekstrasensu cīņas

Līdzko cilvēks aizdedzina kādas no šīs krāsas svecēm, viņš cenšas panākt noteiktu iedarbību. Citiem vārdiem sakot – šis cilvēks vēlas, lai viņa vēlēšanās pēc iespējas ātrāk piepildītos. Pēc tā, kā svece iedegas, iespējams noteikt vēlēšanās piepildīšanos un attīstību, tādējādi uzzinot, kas jūs sagaida nākotnē. Lai iegūtu nepieciešamo informāciju, jāvēro sveces degšanas procesa, paralēli koncentrējoties uz savu problēmu.

Ja svece sāk dūmot, tas ir labi, jo liecina par to, ka tā dedzina visu negatīvo, kas notiek ar cilvēku.

Ja sveces liesmiņa raustās, tas nozīmē, ka tai ir ārkārtīgi grūti tikt galā ar šo problēmu un tā smagi cīnās. Tas varot liecināt arī par to, ka cilvēks netic saviem spēkiem un šaubās par savu izvēli, stāsta Ekstrasensu cīņu uzvarētājs Aleksandrs Šeps.

Ja svece deg ļoti lēni vai arī vispār nodziest, tas nozīmē, ka tā nespēj tikt galā ar tai uzlikto pienākumu. Iemesls var būt tāds, ka jūsu mērķis vai vēlēšanās kaut kādu iemeslu dēļ nevar tikt izpildīts. Visbiežāk tādēļ, ka tas ir pretrunā ar Visuma likumiem. Šādos gadījumos Aleksandrs iesaka pārdomāt savus mērķus un vēlmes. Iespējams, ka jūsu vēlmes galu galā nesniegs nekādu labumu.

Ja sveces degšanas laikā liesmiņa sāk dīvaini sprakšķēt, izdalīt kaut kādas dīvainas skaņas, tas nozīmē, ka jums blakus atrodas mirušo radinieku vai citu tuvinieku dvēseles, kas jums cenšas kaut ko pastāstīt. Ja jūs ļoti koncentrēsieties uz saviem mērķiem un vēlmēm, iespējams pat sadzirdēt viņu balsis, apgalvo Aleksandrs.

Piezīme skeptiķiem: Var, protams, uzskatīt šo visu par māņiem. Tomēr nevar noliegt, ka koncentrēti domājot par saviem mērķiem un vēlmēm, tos agrāk vai vēlāk tomēr izdodas piepildīt. Vai ne?

 

Dalieties ar šo informāciju – tā var noderēt kādam, kam steidzami nepieciešama palīdzība vai jāmaina dzīve! Un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Esotericblog

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz