Džoanna Kolinsa (82) minibrunčos šokē atpūtniekus

Džoanna Kolinsa

Džoanna Kolinsa, savulaik ļoti populārā seriāla „Dinastija” ekscentriskā zvaigzne, aizritējušajā nedēļas nogalē kārtējo reizi šokējusi sabiedrību, dodoties pastaigā tērpusies savam vecumam neraksturīgās drānās – īsā šifona tunikā, bez kautrības dvesmiņas demonstrēdama savas slaidās kājas.

Sentropēzas kūrorta sabiedrība šokēta, Kolinsa – laimīga.

Džoanna Kolinsa

Tiesa gan, ciešāk ielūkojoties fotogrāfijās ir redzams, ka aktrises ķermenis vairs jaunavīgi tvirts. Un kā nu ne – dabas māte nav pielūdzama. Taču ir jāatzīst, ka Džoanna Kolinsa izskatās gana labi. Aktrise ir tikpat slaida kā jaunības gados, viņas dzīvesprieks un enerģija ir pamanāma ar neapbruņotu aci.

Kādreiz ļoti populārās ziepju operas „Dinastija” viena no galvenajām varonēm Džoanna Kolinsa, kurai jau rit devītais gadu desmits, pastaigājās pa pludmali, slēpjoties no saules stariem zem lielas salmu cepures platajām malām, mirdzinādama daudzās aproces un šokēdama garāmgājējus ar savu īso, caurspīdīgo tuniku, zem kura koķeti vīdēja balts bikini.

Starp citu, cepure ir neiztrūkstošs Kolinsas garderobes aksesuārs. Reiz kādā intervijā aktrise ir atzinusies, ka kādreiz cepures valkājusi kā tērpa papildinājumu, bet ar laiku tās sākušas kalpot kā aizsegs no saules ultravioletā starojuma.

“Saules stari lielā daudzumā sievietes ādai ir nāvējoši. Tāpēc es vienmēr cenšos valkāt cepuri, saulesbrilles un manu seju klāj krems ar augstu UV staru filtru,” skaidro mūžam jaunā Džoanna.

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz