Dzīvnieku mocīšana cirkā: paraksties, lai to izbeigtu! Baiss video

dzivnieku-mocisana1

Dzīvnieku priekšnesumi cirka arēnā ir populāri visā pasaulē. Skatītāju rindās sēž cilvēki, no kuriem daudziem mājās ir četrkājains draugs, kuru lolo un ucina. Diezin vai viņi spēj iztēloties savu mīļdzīvnieku šausmās aizžmiedzam actiņas kārtējā sitiena gaidās. Diemžēl dzīvniekiem cirkā tā ir ikdiena. Savvaļas dzīvnieki tiek pakļauti ar vardarbīgas dresūras palīdzību, izmantojot pātagas, āķus, elektrošoku, mērdējot badā un slāpēs.

dzivnieku-mocisana

Plašsaziņas līdzekļus Latvijā nupat pāršalkusi sašutuma vētra – sabiedrību šokējusi dzīvnieku mocīšana, kas atceļojusi uz Latviju. Dokumentāli kadri ar dzīvnieku dresētājas Natālijas Berežko no Sanktpēterburgas vardarbīgās “dresūras” metodēm pirms pāris gadiem fiksēti šokējošos video materiālos. Tajos redzams, kā dresētāja nežēlīgi sit savu audzēkni – mazu pērtiķīti. Video varat apskatīt zemāk, taču vienīgi tad, ja jūsu nervu sistēma ir no azbesta, jo nevienam normālam cilvēkam nav iespējams palikt vienaldzīgam skatoties, kā sit, žņaudz, pazemo bezpalīdzīgu dzīvnieku. Šādas “mākslinieces” ierašanās Latvijā, lai piedalītos Rīgas cirka izrādē “Gigantisko strūklaku šovs” izraisījusi sašutumu sabiedrībā.

Ir veids, kā savu attieksmi padarīt „taustāmu”: paraksties par cirku bez dzīvniekiem! Visiem kopā mums tas varētu izdoties. To var izdarīt, uzklikšķinot šeit: www.dzivniekubriviba.lv.

Cirks rada skatītājos, jo sevišķi bērnos, nepareizu priekšstatu par dzīvniekiem un viņu dabisko uzvedību, pārvēršot tos par izklaides objektiem. Māci savam bērnam, ka dzīvnieku mocīšana ir noziegums. Iemāciet viņiem, ka pret visām dzīvām radībām ir jāizturas ar cieņu un mīlestību. Vēl jo vairāk, ja dzīvnieki ir atkarīgi no tevis, cilvēk!

Paraksti petīciju, lai aicinātu atbildīgās iestādes izbeigt dzīvnieku izmantošanu cirka izrādēs Latvijā!

BRĪDINĀJUMS: video zemāk satur vardarbīgas ainas!

https://www.youtube.com/watch?v=JXtyZW9uLoY

 

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

3 Komentāri on "Dzīvnieku mocīšana cirkā: paraksties, lai to izbeigtu! Baiss video"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
sanita
sanita

dabu ir jasarga dzivnieki ir musu brali un masas/ ja mus ta mocitu mums protams nepatiktu. tadus cilvekus vajag loti stipri sodit.

sieva
sieva

dziivnieku mociitaajiem vajadzeetu piemeerot tieshi taadu pashu sodu,ko vinji izdara dziivniekam.Tas izmainiitu daudz ko ..Ko seesi ,to pljausi…

Ieva
Ieva

Nāves sods vēljoprojām ir aizliegts … Jāsāk mācīties politoloģija, bakalaurs, maģistrs, kāda partija… kaut kas būtu jāmaina …

wpDiscuz