Dzīvajam Kenam no Brazīlijas sāk krist nost deguns

dzivajam-kenam-no-brazilijas-sacis-krist-nost-deguns-06

Deguns, tā forma vai kumpumiņš, bieži vien ir tas cilvēka sejā, kas viņa veidolam piešķir „odziņu”. Visbiežāk mēdzam sadzīvot ar to, taču ne tad, ja vēlies būt dzīvā lelle.

Daudzas jaunas sievietes pasaulē ir gatavas šķirties no pasakaini lielām naudas summām, lai veiktu plastiskās operācijas un kļūtu līdzīgas lellei Bārbijai. Un viņām ir pilnīgi vienalga, ko par to nebeidz atkārtot ārsti – cilvēks, ja būtu piedzimis ar tādām ķermeņa proporcijām kā lellei Bārbijai, neizdzīvotu. Viņuprāt, ārsti gvelž muļķības, kam nav vērts pievērst uzmanību.

dzivajam-kenam-no-brazilijas-sacis-krist-nost-deguns-03

Dažas cilvēku pārtapšanas par lelli beidzas pavisam traģiski – piemēram, brazīlietim, kurš sapņo kļūt par lelles Bārbijas  drauga Kena kopiju, neskaitāmo plastisko operāciju dēļ sācis krist nost deguns.

deguns

deguns

Kā raksta The Daily Mail, 32 gadus vecais stjuarts Rodrigo Alvess iztērējis apmēram 430 000 dolāru, lai kļūtu par lelles Bārbijas „boifrenda” Kena kopiju.

Pirms sevi sāka pārveidot par lelli Kenu, Rodrigo Alvess izskatījās šāds:

deguns

Divpadsmit savu pārvērtību gados puisis pārcietis 42 operācijas. Taču pēc pēdējās ķirurģiskās manipulācijas – deguna formas korekcijas, kuru Rodrigo veica šī gada februārī, jaunā vīrieša ķermenis acīmredzot nolēma beidzot pateikt visu, ko domā par savu saimnieku un Alvess tika ievietots slimnīcā – dzīvajam Kenam no Brazīlijas sākās nekroze, kas var beigties pat ar deguna amputāciju.

Šobrīd Rodrigo – Kena veselības stāvoklis ir smags. Viņš ar grūtībām spēj paelpot, un pagaidām vēl nav zināms, kādu lēmumu pieņems mediķi.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: The Daily Mail

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz