Džidži Hadida labdarības ballē dižojas ar 2000 USD vērtu manikīru

Džidži Hadida

Amerikāņu topmodele Džidži Hadida (Gigi Hadid) savu futūristisko kostīmu septiņdesmitajās pēc kārtas Metropoles mākslas muzeja rīkotajās galā vakariņās un kostīmu ballē (MET Gala 2016) Ņujorkā bija papildinājusi ar metāliskiem nagiem. Manikīrs topmodelei izmaksājis apaļus 2000 ASV dolārus.

dzidzi hadida

Labdarības pasākumā Met Gala 2016 topmodele Džidži Hadida un bijušais grupas dalībnieks One Direction Zeins Maliks (Zayn Malik) pirmo reizi izgāja tautās kā pāris.

dzidzi-hadida-labdaribas-balle-dizojas-ar-2000-usd-vertu-manikiru-02

Balles tēmu — jaunās tehnoloģijas un mode — viņi bija interpretējuši, piešķirot saviem tērpiem robotisku izskatu. Virsū klasiskajam smokingam Maliks bija uzvilcis kaut ko līdzīgu tērauda bruņām, bet Hadida dižojās Tommy Hilfiger zīmola pelēki dūmakainā kleitā ar korseti, papildinot tēlu ar masīviem metāliskiem gredzeniem. Topmodeles tērps lieliski harmonēja ar viņas pavadoņa „tērauda bruņām”.

Spilgts Džidži Hadidas tēla aksesuārs bija hromētais manikīrs — zvaigžņu manikīrmeistara Mary Soul meistardarbs. Paparaci izpētījuši, ka topmodeles manikīrs izmaksājis ne vairāk, ne mazāk kā 2000 ASV dolārus. Apaļā summiņa pamatota ar to, ka manikīram izmantota speciāla laka un nagu iekšpuse izrotāta ar kristāliem.

Jau vēstījām, ka tajā pašā pasākumā publikai noelsties pārsteigumā lika arī vecmāmuļa, atvainojiet – popdīva Madonna, iznākot uz sarkanā paklāja caurspīdīgā kleitā ar caurumiem krūtīm un dibena vaigiem.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: ELLE

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz