Dīvainā kolekcija: kaķene divus mēnešus zog kaimiņam apakšbikses

kolekcija

Kādas kaķenes saimniece Jaunzēlandē ar šausmām atklāja, ka viņas mīlule apzog kaimiņus. Turklāt šokējošākais atklājumā bija fakts, ka kaķis čiepj tikai un vienīgi vīriešu apakšbikses un zeķes.

Pēdējo divu mēnešu laikā Bridžita (tā sauc zaglīgo tonkinēzieti – Siāmas un Birmas kaķu hibrīda šķirnes dāmu) mājās atnesusi 11 vīriešu apakšbikses un 50 zeķu pāru, vēsta “New Zealand Herald”.

Kaķenes saimniece Sāra Natana stāsta, ka Bridžitai arī agrāk paticis nest mājās dažādas, viņasprāt, acīmredzot „noderīgas” lietas — vīriešu un sieviešu apakšveļu, bet reiz dzīvnieks atstiepis pat veselu hokejista ekipējumu un džemperi. Taču pēc tam, kad ģimene pārcēlās uz jaunu dzīvesvietu,  kaķene mājās nesa tikai viena modeļa vīriešu apakšbikses un zeķes visās varavīksnes krāsās.

Nozagtās vešiņas Bridžita paslēpj mājā visdažādākajās vietās, kā arī saimnieces gultā un pati savā vietā. Liela daļa laupījuma iestrēgusi žogā ap dārzu.

„Viņa ir pilnīgi apsēsta! Nepaiet neviena nakts, kad kaķenes kolekcija nebūtu papildinājusies atkal ar kādu jaunu „eksponātu”. Piemēram, šorīt es mājā atradu četras vīriešu zeķes”, — sūkstās Bridžitas saimniece.

 

kolekcija
Šis ir Bridžitas iecienītākais modelis

 

Sāra solās drīz kopā ar kaķeni kleptomāni pārcelties uz ārpilsētas namiņu, ap kuru plešas 1 hektāru liels dārzs, un cer, ka dzīvniekam būs sarežģītāk tikt pie kaimiņu apakšveļas.

Jāpiebilst, ka gādīgā saimniece iegādājusies savai kaķenei veselu kaudzi puiku apakšbikšu cerot, ka Bridžita liks mierā kaimiņu veļu.

„Es jūtos briesmīgi, — žēlojas Sāra, — kāds par šo apakšveļu taču ir samaksājis, iespējams, kaudzi naudas”.

 

kolekcija

 

Kad Sāra savu sāpi par kaķeni kleptomāni bija publicējusi sociālajā vietnē Facebook, atklājās, ka viņa tāda nav vienīgā – Bridžitai līdzīgu „kolekcionāru” ir daudz.

Tomēr, kā norāda Sāra, nav dzirdēts, ka kāds kaķis kleptomāns būtu tik izsmalcināts kā Bridžita, kas zog tikai un vienīgi vīriešu zeķes un apakšbikses, turklāt izvēloties noteiktu modeli.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: New Zealand Herald

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz