Dejojošais miljonārs Džanluka Vaki un modele Džordžija izšķīrušies

Džanluka Vaki

Aizrautīgās un kaislīgās dejas, kas padarīja sirmo itāļu kungu Džanluku Vaki populāru teju visā pasaulē, diemžēl ir beigušās. Kā kļuvis zināms izdevumam HELLO!, atraktīvais miljonārs Džanluka Vaki un modele Džordžija Gabriele, kas bija viņa partnere ārkārtīgi populārajā video bezrūpīgajā dejā uz jahtas, izšķīrušies.

Kā raksta žurnāls, Džanlukas un Gabrieles ceļi šķīrušies jau vasaras sākumā. Līdz ar šķiršanos pielikts punkts arī kopīgajām aktivitātēm tīmeklī.

Ar Džordžiju Džanluka iepazinās kādā paša miljonāra rīkotajā ballītē pirms četriem gadiem. Jaunā sieviete bija ieradusies uz to kopā ar savu draugu. Džanluka Vaki nespējis ne acu atraut no daiļās sievietes un ātri vien iekarojis viņas labvēlību. Tas, ka Džordžija ir par viņu 18 gadus jaunāka, bez šaubām, viņu it nemaz nemulsināja.

„Daudzus gadus esmu bijis egoists, bet kopš manā dzīvē ir Džordžija, esmu sācis viņas intereses likt augstāk par savējām,” – kādā intervijā atzinās Vaki.

Video, kur Džanluka un Džordžija dejo uz jahtas Rikija Mārtina dziesmas pavadījumā, 2016.gadā padarīja itāli par Instagram zvaigzni. Tas bija starta šāviens un atraktīvais itāļu uzņēmējs kļuva arvien populārāks, sevišķi sociālo tīklu lietotāju vidū.

 

 

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz