Četri cilvēku tipi, ar kuriem vislabprātāk mielojas odi

odi

Kas gan var būt labāks par siltiem vasaras vakariem, pavadītiem piemājas mauriņā vai meža norā, ja vien ne odi… Mēdz gadīties, ka jaukā pasēdēšana draugu vai ģimenes lokā ir jāpārtrauc, jo uzmācīgie asinssūcēji kļūst gluži aptrakuši. Un bieži ar izbrīnu vērojam, ka lidojošie vampīri ar lielu apetīti uzklūp tikai pāris cilvēkiem no kompānijas, pārējos tikpat kā ignorējot. Ar ko izskaidrojams tas, ka vieni cilvēki odiem garšo vairāk nekā citi, skaidro zinātnieki.

Izrādās, odi labprātāk mielojas ar četru tipu cilvēkiem, skaidro veselības aizsardzības eksperti. Lūk, četri faktori, pateicoties kuriem kļūstam odiem par gardu kumosiņu.

1. Grūtnieces

odi

Odus kā dullus piesaista ogļskābā gāze, ko satur cilvēka izelpa. Grūtnieces to izelpo lielākā apjomā, tāpēc odi tām pievērš īpašu uzmanību. Šo faktu nevajadzētu ignorēt, jo, kā zināms, odu pārnēsātais Zika vīruss var apdraudēt mazuļa veselību. Latvijā šāda saslimšana, par laimi, vēl nav konstatēta, taču topošajām māmiņām tomēr nevajadzētu servēt sevi odu vakariņu galdā. Kā mēdz teikt, sargā sevi pats, tad arī Dievs tevi sargās.

2. Sportisti

odi

Nebrīnieties, ka ap jums lidinās vesels odu mākonis brīdī, kad atgriežaties no vakara skrējiena. Tas ir tāpēc, ka odus piesaista pienskābe, kas rodas muskuļos pēc fiziskas slodzes. Odi to dievina.

3. Cilvēki alkohola reibumā

odi

Eksperti apgalvo, ka brīdī, kad uzņemam uz krūts, kļūstam odiem daudz pievilcīgāki nekā skaidrā prātā. Alkohols paaugstina cilvēka ķermeņa temperatūru, un asinssūcēji labprāt steidz nobaudīt silto ēdienu.

4. Cilvēki, kuriem ir I asinsgrupa

 odi

Pētījumos secināts, ka no pulciņa cilvēku 83% gadījumos odi izvēlēsies tos, kuriem ir I asinsgrupa. Vismazāk pievilcīga odiem šķiet II asinsgrupa. Ja nu jums nav palaimējies piedzimt ar otro asinsgrupu, pirms doties zaļumos, nodrošinieties ar pretodu līdzekļiem.

 

Pastāstiet par savu pieredzi komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: aol.com

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz