Blondīne ar eņģeļa skatienu – būsit šokēti, kas viņa ir patiesībā

blondine-megija-rasela-01

Šī blondīne ir divdesmit gadus jaunā Megija Rasela (Maggie Russel), viņa dzīvo Austrālijā, bet šobrīd ir jau kļuvusi populāra teju visā pasaulē. Un, lūk, kāpēc.

Megijas trumpis ir viņas neparastais augums. Jaunā sieviete ir fitnesa modele un kultūriste. Tāds, kāds tas ir šobrīd, Megijas ķermenis nav vienmēr – sportiste gatavojas World Beauty, Fitness and Fashion čempionātam, kurā vēlas uzvarēt.

blondine-megija-rasela-02

Fitnesa modelei ir stingrs dienas režīms. Galveno vietu ikdienas grafikā ieņem četru stundu ilgs treniņš. „Sešas dienas nedēļā man ir spēka treniņš, bet kardio – katru dienu divas reizes”, Megija stāsta saviem sekotājiem sociālajos tīklos.

blondine-megija-rasela-04

Gatavojoties sacensībām, sportiste uzturā lieto olbaltumvielas un dārzeņus, no ēdienkartes izslēdzot produktus, kas satur ogļhidrātus. Dienā Megija uzņem 1000 kalorijas.

blondine-megija-rasela-03

Taču svarīgi, ka tik mazs kaloriju daudzums tik smagu treniņu režīmā var nodarīt kaitējumu veselībai, taču Megija šādu režīmu ievēro tikai tad, kad gatavojas sacensībām.

blondine-megija-rasela-05

Vietnē Instagram Megijai Raselai ir vairāk nekā 19 000 sekotāju, kurus viņa regulāri iepriecina ar aizvien jaunām fotogrāfijām – savu treniņu rezultātiem.

blondine-megija-rasela-06

„Kāda ir mana laimes formula? Pārstāt salīdzināt sevi ar citiem!” — ir pārliecināta Megija.

blondine-megija-rasela-07

No kreisās —2015.maijs, labajā pusē — 2015.gada oktobris. Pārsteidzoši, vai ne?

Megijai Raselai netrūkst arī pēlēju, kuri šausminās par to, ka sievietes ķermenis izskatās pēc muskuļu kalna. Taču nevar noliegt, ka lai panāktu šādus rezultātus, ir nepieciešams dzelžains gribasspēks.

Populāro teicienu „Neskati vīru pēc cepures” pārfrāzējot, šajā gadījumā varētu teikt – nespried par sievieti pēc viņas blondajiem matiem un eņģeļa skatiena.

 

Avots: Instagram

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Blondīne ar eņģeļa skatienu – būsit šokēti, kas viņa ir patiesībā"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
vāks
vāks

kāda briesmone!

wpDiscuz