Bīstieties – ugunsdzēsēju automašīna! Iespējams, pie stūres dzērājs vai nemākulis

ugunsdzēsēju automašīnas

Trešdienas vakarā Juglā autovadītāji varēja vērot baisu avāriju, kurā bija iesaistīts Rīgas satiksmes autobuss un ugunsdzēsēju automašīna.

Par laimi, dzīvību šajā negadījumā šoreiz neviens nav zaudējis, taču gada laikā tas nav vienīgais gadījums, kad satiksmes negadījumu izraisījusi ugunsdzēsēju automašīna.

Tā, piemēram, 2015. gadā:

15.janvārī, ugunsdzēsēju mašīna, dodoties izsaukumā uz avāriju pie Ķeguma, avarēja – VUGD cisterna slidenā ceļa dēļ iekļuva ceļu satiksmes negadījumā, kur sadūrušās divas smagās un trīs vieglās automašīnas (attēlā). Negadījuma rezultātā vienā no vieglajām automašīnām tika iespiesti trīs cilvēki, kurus ugunsdzēsēji glābēji ar hidrauliskajiem instrumentiem atbrīvoja. Negadījumā bojā gāja divi cilvēki, trīs ievainoti, tostarp arī divi ugunsdzēsēji.

17.februārī, dodoties uz izsaukumu, operatīvā vieglā ugunsdzēsēju mašīna uz autoceļa Valmiera-Smiltene iekļuva ceļu satiksmes negadījumā. Valsts policijas amatpersonas negadījuma vietā veica pārbaudi un VUGD darbinieka izelpā konstatēja alkohola klātbūtni.

 

Savukārt 2016.gadā:

13.janvārī sadursmē starp ugunsdzēsēju automašīnu un satiksmes autobusu cietuši četri cilvēki. Tajā bija iesaistīts 40.maršruta autobuss un ugunsdzēsēju automašīna. Satiksmes negadījums notika Murjāņu un Juglas ielas krustojumā.

12.martā Juglā sadūrušās divas ugunsdzēsēju automašīnas. Avārija notikusi Brīvības gatves un Murjāņu ielas krustojumā. Abi spēkrati braukuši Juglas ezera virzienā, kad viena no automašīnām ietriekusies otrā.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

15 Komentāri on "Bīstieties – ugunsdzēsēju automašīna! Iespējams, pie stūres dzērājs vai nemākulis"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Normunds
Normunds

Ar kādām mašīnām ugunsdzēsējiem jābraukā, Smiltenē viņi pārvietojas vel jo projām ar urālu. Ja privātais ar tādu mašīnu ietu skati tad no csdd uzreiz uz tolmetu. Bet ugunsdzēsējiem liek skati logā. Viņi braukā uz isaukumu un domā tiks līdz galam vai paliks uz ceļa.

Kris
Kris

Aga ari mani ieskreja sitie joksi tas ka steidzas uz izsaukumu nenozime ka var nebut uzmanigs.

Andra
Andra

Vispār Jugla ir apdzīvota vieta Ogres novadā. Brīvības un Murjāņu ielas gan ir Rīgā.

agrils
agrils

Jugla ir apkaime Rīgas pilsētas austrumu daļā. Tiem kas vēl nezināja.

wpDiscuz