Aktrise Elīna Dzelme kļuvusi par farmācijas uzņēmuma valdes priekšsēdētāju

Elīna Dzelme

SIA Silvanols jaunievēlētā valde par tās priekšsēdētāju iecēlusi AS Olainfarm valdes priekšsēdētāja Valērija Maligina sievu Elīnu Maliginu. Pirms apprecēšanās ar miljonāru Maliginu, jaunizcepto valdes priekšsēdētāju pazinām kā Dailes teātra aktrisi Elīnu Dzelmi.

“Visu savu apzināto dzīvi es esmu strādājusi pie tā, lai palīdzētu Latvijā radīto novērtēt pasaulē. Lai arī vairāk mākslas jomā, tomēr tas ir intensīvs darbs augstas konkurences apstākļos, kas nodrošina lielisku rūdījumu. Es pievienojos Silvanols komandai ar virkni ideju jaunu produktu līnijām, esošo produktu veicināšanai un to tuvināšanai patērētājiem. Nenoliegšu, ka biznesā man ir daudz jāapgūst, bet es esmu apņēmības pilna mācīties, turklāt blakus ir ļoti spēcīgi padomdevēji,” Elīnas Maliginas teikto citē izdevums Dienas Bizness.

Iespējams, kādam tomēr radušās šaubas, kā māksliniece tiks galā ar nopietna uzņēmuma vadīšanu.  SIA Silvanols mātesuzņēmuma AS Olainfarm valdes priekšsēdētājs un Elīnas vīrs Valērijs Maligins ir pārliecināts, ka viss noritēs tā, kā pienākas.

“Vairāk nekā trīsdesmit gados biznesā es esmu sapratis, ka, lai sekmīgi vadītu un attīstītu uzņēmumu, vadītājam ir nepieciešama degsme, neordinārs skatījums, drosme pieņemt lēmumus un spēja tos īstenot. Tas viss apvienojumā ar Silvanols spēcīgo komandu, kvalitatīvo produktu portfeli, eksportu uz vairāk nekā 20 valstīm un iestrādēm attīstībai, rada pamatu, lai Latvijas zaļās farmācijas dziedinošo spēku vēl pārliecinošāk izplatītu pasaulē. Nepilnu četru gadu laikā, kopš Silvanols kļuva par Olainfarm meitasuzņēmumu, tā apgrozījums ir audzis par vairāk nekā 80%, eksporta tirgu skaits ir divkāršojies. Silvanols ir visi priekšnoteikumi šo izaugsmes tempu kāpināt,” pauž Maligins.

Šobrīd Elīna Maligina ir māksliniece, kino producēšanas uzņēmuma Egotrashcinema vadītāja un līdzīpašniece. Kopš 2011. gada viņas darbi ir tikuši izstādīti vairāk nekā desmit izstādēs un festivālos Latvijā, Ukrainā, Krievijā, Francijā un Austrijā.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Dienas Bizness; foto no Elīnas Maliginas Facebook lapas

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

3 Komentāri on "Aktrise Elīna Dzelme kļuvusi par farmācijas uzņēmuma valdes priekšsēdētāju"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
asja
asja

Jā, jā, beidziet sašust, …. neaizmirstiet, kur jūs strādājat un kas maksā! Tas izsaka visu…
Mutes ciet.
Var novēlēt veiksmi, bet vai prātu arī var novēlēt?

skats no malas
skats no malas

Malacīte Maligina ! Tas ir dabīgi, ka vīrs savu sievu saulītē nes…Vēlu veiksmi un prātu , jo grūtības ir vienmēr

mitjka
mitjka

Ja Elīna saņemies un mazliet ieklausīsies komandā , tad ar savu ekscentrismu un kreativītāti , var Silvanolu izvilkt no Dzintara atvara:) .Birža jau ir teātris ,neaizmirsīsim par to.Lūgums Silvanola ilgadējiem darbinikeiem ,beigt sašust un izplatīt baumas,neaizmirstiet kur jūs strādājat un par ko jums maksā naudu.

wpDiscuz