Bezpajumtniece aplaupa banku, lai sakārtotu dzīvi

bezpajumtniece

59 gadus vecā amerikāņu bezpajumtniece Linda Patrīcija Tompsone (Linda Patricia Thompson) likusi lietā oriģinālu paņēmienu, lai sakārtotu savu dzīvi – rastu jumtu virs galvas un bezmaksas dienišķo maizes riecienu. Lai atgrieztos cietumā, sieviete aplaupīja banku.

Tompsone pavisam nesen atbrīvota no ieslodzījuma pirms termiņa. Sodu sieviete izcieta par piedalīšanos grupveida bankas aplaupīšanā. Amerikāniete, kurai sava mājokļa nav, mēģināja pierakstīties kādā Amerikas bezpajumtnieku patversmē. Kad tas viņai neizdevās, radās ideja vēlreiz aplaupīt banku.  Šoreiz viņa nolēma viena pati uzbrukt vietējai bankai. Brīnumainā kārtā tas viņai arī izdevās. Taču tas, ko Linda darīja pēc tam, izbrīnīja pat daudz pieredzējušos policijas darbiniekus – sieviete nolaupīto naudu izmeta pa logu un rātni sagaidīja ierodamies likumsargus, kurus bija izsaucis kāds no bankas darbiniekiem, nospiežot trauksmes pogu.

Kā vēlāk policijas iecirknī paskaidroja uzņēmīgā noziedzniece, viņa laupīšanu veikusi tāpēc, ka ļoti nevēlas dzīvot uz ielas.

Jāteic, Linda patiešām savu mērķi sasniedza – viņa tika nogādāta atpakaļ cietumā, kur ir jumts virs galvas un dienišķā maize par brīvu.

Kuriozais incidents notika ASV, Vaiomingas štatā.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Foxnews

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz