Beidzot esmu liela un kruta! Ieva Adamss protestē pret zīmolu viltojumiem

Ieva Adamss

Pagājušajā nedēļā pasniedzēja un sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Adamss uz veikala Marella atklāšanu ieradās, demonstratīvi apkārusies ar cenu zīmēm.

Latvijā populārā modes dāma Ieva Adamss, izejot sabiedrībā, bija aplikusi zīmola Louis Vuitton lakatiņu par pieciem eiro, Rolex pulksteni par 35 eiro un rokā nesa Michael Kors somu par 20 eiro. Par to vēstīja cenu zīmes, ko Ieva bija pievienojusi šīm lietām.

Ieva Adamss
“Krutāki ir tikai Kima & Kanye! A mēs esam #viltotaiszakis”, komentē Ieva

Izdevuma “Privātā Dzīve” vaicāta, ko tas īsti nozīmē, viņa skaidroja – tā esot apzināta rīcība, kas vērsta pret zīmolu viltojumiem. Tai pat piešķirta mirkļbirka #viltotaiszakis. Ar tās palīdzību šo problēmu iecerēts atainot un aktualizēt sociālajos tīklos.

Fotogrāfijai, kuru Ieva ievietojusi savā Facebook lapā, ir ironisks komentārs: “Beidzot esmu pavisam liela un kruta! Vienos brendos, un par tiiiiik labām cenām!!!”. Ieva skaidro, ka viņas performance ir pretošanās zīmolu viltojumiem. “Tas ir aicinājums būt godīgiem un neskriet līdzi baram. Vērtība ir cilvēks, nevis zīmols. Jebkura nepatiesība tāds viltotais zaķis vien ir. Aicinu ikvienu sociālajos tīklos norādīt uz kādu krāpšanas gadījumu.”

Vai arī jums ir zināms kāds? Rakstiet komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Žurnāls “Privātā Dzīve” , Ievas Adamss Facebook lapa

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz