Aukle – slepkava bērnam galvu nogriezusi, jo “tā pavēlēja Allahs”

aukle

Aukle, kas pirmdien savu darba devēju četrus gadus vecajai meitenītei nogrieza galvu, pēc tam aizdedzināja dzīvokli un vēlāk bērna galvu vicināja gar degunu Maskavas policistiem, Guļčehra Bobokulova, atbildējusi uz jautājumu par to, kādēļ viņa tā darījusi.

Uzbekiete bērnu nogalinājusi, jo “tā pavēlēja Allahs”.

Izmeklētājs paziņojis, ka sieviete uz izmeklēšanas laiku atradīsies apcietinājumā, jo iespējams, ka viņa varētu izdarīt spiedienu uz izmeklētājiem. Kļuvis zināms, ka Bobokulova nebija darbojusies viena – pašlaik tiek noskaidroti līdzdalībnieki.

Iepriekš vēstīts, ka 29.februārī pie metro stacijas “Oktjabrskoje poļe” Maskavā tika aizturēta Uzbekijas pilsone, kurai rokās bija bērna galva. Vēlāk tika noskaidrots, ka sieviete strādāja par aukli. Sagaidot, kad meitenītes vecāki aizies dienas gaitās, viņa nogrieza bērnam galvu un aizdedzināja dzīvokli. Bobokulova visā nodarītajā atzinusies.

Uzbekijas tiesībsargājošās iestādes paziņojušas, ka Bobokulovai jau iepriekš ir konstatētas psihiskas novirzes. Vēl 1999.gadā Bobokulovai tika diagnosticēta šizofrēnija, un viņa ne reizi vien ārstējusies psihiatriskajās ārstniecības iestādēs.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: gazeta.ru

 

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz