Atmaskojošs video: Kas slēpjas aiz glaunās dzīves Instagram bildēs

Atmaskojošs video par to, kas paliek aiz kadra vairumā glaunās dzīves fotogrāfiju vietnē Instagram, kuru tīmeklī publicējis komēdijmeiteņu trio  SketchShe, guvis mega popularitāti interneta lietotāju vidū – pāris dienās tas skatīts jau vairāk nekā 150 000 reižu.

Trio SketchShe kārtējo reizi izdevies līdz asarām sasmīdināt interneta lietotājus visā pasaulē. Šoreiz trīs austrāliešu modeles, kas bieži mēdz uzņemt smieklīgus muzikālus video, nolēmis izvilkt dienas gaismā to, kas paliek aiz kadra fotogrāfijās populārajā vietnē Instagram.

Meitenes ļoti trāpīgi parāda, ko patiesībā slēpj šikās ceļojumu, restorānu, sporta nodarbību un ballīšu bildes, ar kurām lielās lielākā daļa jauniešu.

Jāpiebilst, ka meitenes, kuru video aicina pārskatīt attiecības ar interneta modi, kas arvien vairāk pārvērš cilvēkus par selfiju zombijiem, arī pašas aktīvi darbojas sociālajos tīklos.

Kā apgalvo austrālietes, ideju savam video ‪#‎InstaFaker Vs ‪#‎InstaReality par viltus dzīvi fotogrāfijās viņas smēlušās Instagram plašumos.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: YouTube.com

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz