ASV prezidenta apsardzei nolaupa ieroci un roku dzelžus

prezidenta apsardzei nolaupa

ASV prezidenta apsardzei nācies piedzīvot kauna traipu biogrāfijā: Vašingtonā gaišā dienas laikā nezināmi ļaundari apzaguši kādu slepenā dienesta aģenta automašīnu.

Pieaicinātie policijas darbinieki fiksējuši dienesta ieroča, portfeļa, kurā atradās dokumenti un vairākas flešatmiņas, roku dzelžu un dažu personīgo mantu zādzību, vēsta televīzijas kanāls ABC News.

Policijas protokolā teikts, ka automašīna bijusi novietota pavisam netālu no Slepenā dienesta štāba mītnes. Apzagtais ASV Slepenā dienesta aģents paskaidrojis, ka bijis prombūtnē tikai īsu brīdi. Viņš tūlīt pat atgriezies, lai aizvērtu mašīnas logu, kas, pēc viņa domām, bija palicis vaļā. Taču bijis jau par vēlu – ļaundariem pieticis ar īso brīdi, lai pievāktu automašīnā atstātās mantas.

Tiek ziņots, ka pazudusi „SIG Sauer” pistole, aģenta nozīme, roku dzelži, kā arī portfelis, kurā atradušies dokumenti un flešatmiņa ar dienesta informāciju.

Slepenā dienesta pārstāvji oficiāli apstiprinājuši, ka noticis uzbrukums dienesta automašīnai, taču atteikušies izpaust, kāda tieši informācija bijusi portfelī, kā arī to, cik lielu kaitējumu zādzība var nodarīt valsts pirmās personas drošībai.

Policija šobrīd veic incidenta izmeklēšanu. Zagļi pagaidām nav notverti. Cerības tiek liktas uz to, ka noziedzniekus notvert palīdzēs novērošanas kameru ieraksti.

Jāatgādina, ka pirms pāris gadiem apsardze ielaida Baltajā namā kādu cilvēku, kurš bija bruņojies ar nazi.

 

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

 

Avots: ABCNews

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz