Astoņgadīga zēna pārvērtības šokē sabiedrību, māte dīvainības nesaskata

pārvērtības

Astoņgadīgā amerikāņu zēna pārvērtības šokējušas daudzus, taču puisēna māte uzskata, ka īstenojusi dēla sapni izmēģināt spēkus stilista ampluā.

Etans Vilverts (Ethan Wilwert) ir pārņemts ar domu, ka vēlas kļūt par profesionālu stilistu.  Diezgan neparasts sapnis mazam zēnam, vai ne? Vēl būdams pavisam mazs, Etans kā apburts mēdza nolūkoties mammas skaistumkopšanas rituālos, sevišķi dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas procesā. Mazgadīgais sieviešu skaistuma cienītājs sapņo par brīdi, kad kļūs pieaudzis un arī iemācīsies kādu padarīt tikpat skaistu, kā viņa mamma Sizona.

pārvērtības

Mātes sirds nevarēja palikt vienaldzīga, un viņa aizveda dēlu uz Džoja Kilmeiera salonu, kur Holivudas slavenību stilists atļāva zēnam piedalīties meistarklasē.

astongadiga-zena-parvertibas-soke-sabiedribu-mate-divainibas-nesaskata-03

Puisēna dotības pārsteidza pieredzējušo meistaru: “Etana sapnis ir veidot make-up teātra māksliniekiem”, Kilmeiers vēlāk rakstīja sociālajos tīklos.  „Māte viņa centienus atbalsta un palīdz apzināt sevi. Vienu sejas pusi nogrimēju es, otru – viņš.  Zēns ir neticami talantīgs! Es jutos tik aizkustināts, kad viņa mamma teica, ka esmu dāvājis viņam pārliecību par sevi. Pasaule ir tik ļoti mainījusies, kopš es biju puika. Tagad es redzu, ka arī visai savdabīgiem bērnu sapņiem ir iespēja tapt piepildītiem”.

pārvērtības

“Bez šaubām, tam nav nekā kopīga ar netradicionālu seksuālo orientāciju, – atbild māte uz jautājumu, kuru uzdod gandrīz vai ikviens. – Viņam taču ir tikai astoņi gadi! Viņš vienkārši vēlas kļūt par stilistu. Es uzskatu, ka vecākiem vienmēr ir jāsniedz atbalsts saviem bērniem”.

Holivudas slavenību stilistam var piekrist – spriežot pēc fotogrāfijām, astoņgadīgais zēns patiešām ir talantīgs. Vai te ir kāds zemūdens akmens, vai nav – kas to lai zina. Mātei šķiet, ka viss ir kārtībā.

 

Un kā domājat jūs? Rakstiet komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: BuzzFeed

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz