Ārzemnieki sajūsmā par Latvijas delegāciju Rio olimpiādes atklāšanā

rio olimpiāde

Sociālajos tīklos neviens vien ārzemnieks izteicis sajūsmu par Latvijas delegāciju Riodežaneiro olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā, vēsta “Latvijas Avīze”.

Daudzi cildina Latvijas sportistu skaistos tērpus atklāšanas parādē un uzskata, ka mūsējie izskatās labāk kā Francijas, Itālijas un daudzas citas komandas. Citi izceļ Latvijas dāmu skaistumu, tēlaini norādot, ka uz Rio taču vajadzēja vest sportistus, nevis supermodeles.

Rio olimpiāde

rio olimpiāde

Poļu zīmols “4F” nodrošinās Latvijas sportistu, arī jaunatnes komandu, apģērbu nākamajos četros gados, tātad arī 2018.gada Ziemas olimpiskajās spēlēs Dienvidkorejā. Sadarbība četru gadu ciklā palīdzēs veidot vienotu nacionālo komandu identitāti starptautiskajās sacensībās.

“4F” ražo pilnīgi visus Latvijas olimpiskās komandas tērpus, kurus sportisti izmantos sacensībās, oficiālajās ceremonijās un brīvajā laikā līdz pat 2020.gadam.

Olimpisko kolekciju ir veidojusi 15 dizaineru komanda.

Stingrā LOK vadībā apģērbi sportistiem un viņus pavadošajam personālam šūti pēc individuāliem mēriem, ņemot vērā arī sportistu vēlmes. Kolekcija ir veidota tradicionālajās Latvijas krāsās – baltā, bordo un pelēkā, turklāt ir izmantota Latvijas olimpiskās komandas jaunā identitātes zīme – pīne.

Latvijas tērpos  izmantoti jauni un inovatīvi materiāli, kas līdz šim vēl neesot lietoti. Ļoti būtisks jauninājums – bezšuvju tehnoloģija, kas Latvijas delegācijas tērpos izmantota pirmo reizi. Tāpat izmantots arī elpojošas līnijas pīņu rakstā, kas nodrošināšot, lai sportisti pārāk nesvīstu Brazīlijas saulē.

Latvijas karogu atklāšanas ceremonijā, kas notika naktī uz sestdienu, nesa divkārtējais olimpiskais čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs, kopumā tajā piedalījās 21 sportists, kā arī treneri, apkalpojošais personāls un delegācijas vadība.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Latvijas Avīze

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz