Ārkārtas situācija Rīgas centrā: slēdz satiksmi, evakuē cilvēkus

ārkārtas situācija
Foto:apollo.lv

Aizdomīgas iepirkuma somas dēļ piektdien ap plkst. 15.20 ir slēgta satiksme 13.janvāra ielas posmā pie ātrās ēdināšanas restorāna «McDonald’s» – virzienā no Merķeļa ielas uz Raiņa bulvāri.

Tāpat no tuvumā esošās viesnīcas «Opera Hotel» evakuēti iemītnieki. Tuvējās ielās veidojas sastrēgumi.

arkartas-situacija-rigas-centra1

Satiksmei slēgtajā zonā saistībā ar ārkārtas situāciju tika apturēta arī sabiedriskā transporta kustība.

Vēlāk aizdomīgo somu pārbaudīja speciālisti un veica kontrolētu sprādzienu. Pēc tam satiksme tika atjaunota.

Aizdomīgajā somā, kas šodien kontrolēti tika uzspridzināta pie Rīgas Centrālās stacijas, atradās kaut kas līdzīgs spridzeklim, aģentūrai LETA pastāstīja viena no notikuma aculieciniecēm.

Sieviete stāstīja, ka ap plkst.14 ieradusies sabiedriskā transporta pieturā. Tur tobrīd sievietes sākušas uztraukties par pamestu «SuperNetto» iepirkuma somu, kuru esot atstājis kāds jauns vīrietis un no kuras nākušas regulāras pīkstienu skaņas.

Aculieciniece pati ielūkojusies iepirkumu somā, kur ieraudzījusi nelielu tumšas krāsas četrstūrainu modinātājpulksteni, kas bijis savienots ar pāris vadiem un pusplaukstas izmēra briketi.

Sieviete tobrīd nodomājusi, ka tā ir spridzekļa mulāža, tāpēc nevienam nav zvanījusi. Kāds vīrietis minēto priekšmetu vēlējies no somas izņemt, bet apkārt esošās dāmas sacēlušas pamatīgu traci, aizliegušas viņam šādi rīkoties un acīmredzot kāda no viņām arī ziņojusi policijai.

Tobrīd pieturā ieradies sievietes gaidītais autobuss un viņa devusies prom.

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz