Ar galvu salauzti klozetvāki, ar ciskām sašķaidīti arbūzi un citi dīvaini Ginesa rekordi

ginesa-rekordi-01

Ginesa rekordi pirmoreiz grāmatā tika apkopoti 1955.gadā un kopš tā laika maisam gals ir vaļā – gan nopietni un vērā ņemami sasniegumi, gan cits par citu stulbāki rekordi kaut kur plašajā pasaulē tiek īstenoti teju ik brīdi. Vairāk nekā sešdesmit gadu laikā cilvēki ar apbrīnojamu fantāziju demonstrē savas dotības, lai kļūtu par pašu labāko pasaulē savā jomā.

Sākot ar vērienīgāko spilvenu kauju un beidzot ar spēju sabāzt mutē milzīgu skaitu kokteiļu salmiņu — nav robežu dīvainiem un pat stulbiem rekordiem, kurus cilvēki visā pasaulē sasniedz un mēģina uzlabot. Katru gadu Ginesa rekordu grāmata saņem apmēram 50 000 pieteikumu, no kuriem 6 000 tiek apstiprināti. Padomājiet tik, cik tas ir daudz!

Un vai spējat iztēloties, kas notiktu, ja atļautu pretendēt visiem gribētājiem? Šo „dažu 6000”, kas saņem atļauju pretendēt uz ierakstu Ginesa rekordu grāmatā, mēs varam skatīt tādus rekordus, kā maksimālu acu ābolu izspiešanu, maratonu dārzeņa kostīmā, ātrākā augļu sašķaidīšana ar ciskām un tā tālāk.

Jūsu labam garastāvoklim 1.aprīlī – 16 paši dīvainākie Ginesa rekordi.

Interesanti, ka arī pati Ginesa rekordu grāmata ir rekordiste: tā ir visvairāk pārdotā grāmata no visām.

1. Ātrākā triju arbūzu sašķaidīšana ar ciskām

Īsākais laiks, lai ar ciskām sašķaidītu trīs arbūzus, ir 14,65 sekundes. Šis rekords, kas 2014.gada 26.jūnijā tika uzstādīts TV studijā „Mediaset Studios” Milānā, Itālijā, pieder Olgai Ļjaščukai no Kijevas (titulbildē).

 

2. Lielākais mutē iebāzto kokteiļa salmiņu skaits

ginesa-rekordi-02

Rekorda īpašnieks ir Saimons Elmors (Simon Elmore). Viņam Bavārijā, Vācijā, 2009.gada 6.augustā izdevās mutē iebāzt 400 kokteiļu salmiņus un noturēt tos tur 10 sekundes TV šova «Mark ‘n’ Simon Show» tiešajā ēterā.

 

3. Vērienīgākā spilvenu kauja

ginesa-rekordi-03

Vērienīgākā spilvenu kauja notika 2015.gada 21.jūlijā Sanpolē (ASV Minesotas štatā). Spilvenu kaujā, kuru organizēja kompānija «My Pillow», piedalījās 6.261 cilvēks.

 

4. Lielākais cilvēku skaits virtuālās bērēs

ginesa-rekordi-04

2005.gada oktobrī kāda kaislīga datorspēļu fane no Ķīnas, spēlētāju aprindās pazīstama ar segvārdu Snowly, trīs dienas bez pārtraukuma spēlēja on-line spēli (MMORPG) «World of Warcraft» un no pārguruma nomira. Vairāk nekā 100 spēlētāju ieradās atvadīties no kolēģes virtuālā katedrālē, kur noritēja spēlētājas virtuālas bēres.

 

5. Tālākais loka šāviens ar kājām

ginesa-rekordi-05

Tālāk par visiem raidīt bultu no loka, izmantojot tikai kājas, izdevās 29 gadus vecajai Nensijai Zifkerei (Nancy Siefker) raidījuma «Guinness World Records Unleashed» filmēšanas laikā Losandželosā (ASV Kalifornijas štats) 2013.gada 20.jūnijā. Ar kājām no loka raidītā bulta aizlidoja 6,09 metrus.

 

6. Pats tālākais zefīra lidojums no deguna uz muti

ginesa-rekordi-06

Pats tālākais zefīra (mashmallow) lidojums, kad tas tika izšauts no nāss un ielidoja mutē, ir 5,46 metri. Rekords pieder Polam Prado (Paul Prado), kas izšāva zefīru no deguna, un Sofijai Rodžasai (Sophia Rojas), kas to noķēra ar muti, raidījuma «Guinness World Records Gone Wild!» filmēšanas laikā Losandželosā (ASV Kalifornijas štats) 2012.gada 2.jūlijā.

 

7. Pats bagātākais kaķis

ginesa-rekordi-07

Kad Bens Rī (Ben Rea) 1988.gada maijā nomira, viņš visu savu mantu 12,5 miljonu dolāru apmērā novēlēja savam kaķim Blekijam (Blackie), pēdējam no 15 kaķiem, ar kuriem kopā viņš dzīvoja savā villā.

Miljonārs, antikvariāta kolekcionārs un vientuļnieks atteicās testamentā ierakstīt savus ģimenes locekļus un lielāko daļu savas mantas starp trim labdarības iestādēm, kuru darbības lauks ir kaķi, ar nosacījumu, ka to darbinieki uzņemsies atbildību par viņa mīļoto Blekiju.

 

8. Lielākais vienā minūtē ar galvu salauzto klozetpoda riņķu skaits

ginesa-rekordi-08

Lielāko koka klozetpoda riņķu skaitu vienas minūtes laikā ar galvu salauzt izdevies Kevinam Šellijam (Kevin Shelley) – 46. Rekords uzstādīts 2007.gada 1.septembrī Vācijā.

 

9. Lielākais knaģu skaits, kas vienas minūtes laikā piestiprināti sejai

ginesa-rekordi-09

Rekords pieder Silvio Sabbam (Silvio Sabba)  no Itālijas,  kuram 2012.gada 27.decembrī savai sejai izdevās pieknaģēt 51 koka knaģi.

 

10. Paši garākie vienas rokas nagi

ginesa-rekordi-10

Paši garākie vienas rokas nagi kopsummā sasniedz 909,6 centimetrus un rekords pieder Šridharam Čillalu (Shridhar Chillal). Viņa kreisās roku nagus mērīja 2014.gada 17.novembrī Indijas pilsētā Punā, Maharaštras štatā.

 

11. Ātrākais maratonists dārzeņa kostīmā

ginesa-rekordi-11

Rekorda īpašnieks ir Edvards Lamlijs (Edward Lumley), kurš 2012.gada 22.aprīlī Virgin London Marathon maratonu Londonā (Lielbritānijā) noskrēja burkāna kostīmā 2 stundās, 59 minūtēs un 33 sekundēs.

 

12. Pati masveidīgākā pankūku apmešana uz otru pusi

ginesa-rekordi-12

Pats lielākais cilvēku skaits, kas kopā apmetuši uz otru pusi pankūku, ir 890. Rekords tika uzstādīts Šefīldā (Lielbritānijā) 2012.gada 15.februārī vietējās universitātes organizētā pasākumā.

Lai arī ierasties uz kolektīvo pankūku mešanu bija solījušies vairāk nekā 1500 cilvēku, atnāca tikai 930, no kuriem 40 nokrita vai nu paši, vai nometa zemē pankūku, tāpēc tika atskaitīti.

 

13. Pati lielākā zobu pastu tūbiņu kolekcija

ginesa-rekordi-13

Lielākā zobu pastas tūbiņu kolekcija pieder Velam Kolpakovam (Val Kolpakov) no Alfaretas ASV, Džordžijas štatā. Rekords reģistrēts 2012.gada 15.jūnijā.

Kolekcijā ir 2037 dažādas zobu pastas tūbiņas no visas pasaules, tajā skaitā no Japānas, Korejas, Ķīnas, Indijas un Krievijas.

 

14. Lielākais karošu skaits uz sejas

ginesa-rekordi-14

Lielākais karošu skaits, kas nekrīt nost no sejas  — 31. Ginesa rekords pieder Dalibāram Jablanovičam (Dalibor Jablanovic) no Stubicas Serbijā un reģistrēts 2013.gada 28.septembrī .

 

15. Lielākais alus pudeļu skaits, kas atvērtas ar helikopteru 3 minūšu laikā

ginesa-rekordi-15

Lielākais alus pudeļu skaits, kas atvērtas ar helikopteru — 6. Ginesa rekords pieder Čžao Jangam (Zhao Yang) un uzstādīts raidījuma «Guinness World Records Special» laikā TV kanālā CCTV Venčengā (Čžecjanas province, Ķīna) 2015.gada 10.decembrī.

 

16. Labākais rezultāts starptautiskajā purva triatlonā ar nirēja masku un trubiņu

ginesa-rekordi-16

Deniels Bents (Daniel Bent) sacensības, kas 2010.gada 11.jūlijā norisinājās Lanurtid Velsā (Lielbritānijā), 2 stundās 23 minūtēs un 24 sekundēs.

 Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz